Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyot fog csalódni ez a lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyot fog csalódni ez a lány akivel ismerkedek? Nagyon rossz lesz neki?

Figyelt kérdés

Netről ismerkedek egy lánnyal 3 hónapja, de találkozni nem akarok vele, mert ő egy nagyon csinos lány, de én nagyon csúnya pasi vagyok. Képen látott, de nagyon jó képeket látott csak rólam. Nagyon alacsony vagyok, élőben jóval csúnyább vagyok, fogaim is szén feketék stb.

A lány teljesen belém van zúgva........ Állandóan beszélgetni akar, nem enged el beszélgetéskor 4 óra skypolás után, hogy még maradjak, állandóan ő keres, hogy beszéljünk, és nagyon rá akar venni találkozásra már, de kötelet állok, mert nem akarok neki csalódást okozni.

Teljesen tervezgeti a jövőt stb. A lány jóval csinosabb ugyanis én már élőben láttam, csak ő nem tud róla.


2016. szept. 6. 16:40
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
47%
Ilyen magassággal esélyed nincs párt találni. Jobban jársz, ha interneten keresztül mondod el az igazságot, mert ott kevésbé tudnak megalázni.
2016. szept. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Na?
2016. szept. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:
Naaa,miújság kérdező?Happy end lett a találkozás vége?
2016. szept. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Erre én is kivancsi vagyok! Mi lett?
2016. szept. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
2016. szept. 7. 21:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!