Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljon az a nő, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljon az a nő, aki nem született természetesen gyönyörűnek?

Figyelt kérdés
Azt szokták errefelé mondogatni, hogy ha nem közelednek a férfiak, akkor a külsőn kell javítani, ruhák, smink, stb. Ha meg valaki konkrétan leírja, hogy igenis ezekre odafigyel, akkor egyből felszínes és műnő lesz. Az "ápolt" nem elég jó, mert az nem csinos, nem szép, így nem figyel fel rá senki, de aki meg eleve nem szép, annak csak az marad, hogy jobban turbózza magán amit tud, az meg már mű lesz a férfiak szemében. Tehát akkor csak azoknak van esélye, akik eleve gyönyörűnek születtek?
2016. szept. 4. 19:25
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
81%

Én nem tudom, mi az a "természetesen gyönyörű" - sok szép lány között dolgozok, de pl egy tök üres tekintet agyonver mindenféle gyönyörűséget.

Eléggé csúnyácska nők is élnek párkapcsolatban, boldogan, szóval ne foglalkozz ezzel túl sokat.

2016. szept. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
Egy ember értékét nem egy külső fogja adni, akár nő akár férfi. Normális ember komplexen tekint a potenciális párjára.Külső+ belső tulajdonságok is kellenek ahhoz, hogy egy párkapcsolat működőképes legyen. Persze akik a fáról lepottyant ősemberek, akik húspiacon érzik magukat...:) Sok itt a hülye.
2016. szept. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Vigyázz, nehogy a "Van rajtam kalap, nincs rajtam kalap", vagy a "Ki ül a szamáron?" történet hibájába ess.


Évekig azt hallgattam, hogy ha nem az arcom környékén lógna az amúgy ápolt, hátközépig érő hajam (középen elválasztva), hanem lófarokba kötném, akkor sokkal nagyobb esélyeim lennének a társkeresésben. Mert jobban látszana úgy az arcom, nyitottabbnak néznék ki stb. Nem érdekelt mit mondanak mások, továbbra is úgy hordtam, kiengedve. Majd belső késztetésre el kezdtem többet összefogni, és eljutottam odáig, hogy többet van összefogva hátul. Most pedig azt kell hallgassam jobbról, balról, hogy a férfiaknak a kiengedett haj jön be, mennyivel jobban néznék ki, ha kiengedném! Nem foglalkozom ezzel, most (mivel a munkám is olyan), többet hordom lófarokban.


Mindig lesz egy halmaz, akiknek nem fogsz bejönni, és egy másik, akiknek meg be fogsz. Akármit csinálsz is, akárhogyan is nézz ki. (Már ha feltételezzük az alapvető ápoltságot).

Esetleg a halmazok arányán lehet módosítani ezzel-azzal, de felesleges. Ha ápolt vagy, és önmagad, vagyis jól érzed magad így, akkor a legfontosabb lépéseket már megtetted.:) Lesznek nálad szebbek, vagy legalábbis olyanok, akiket az adott személy szebbnek fog látni nálad, és lesznek olyanok is, akiknél téged fognak szebbnek látni mások.


Saját példa: Sötét hajam és szemem van, és ehhez fehér bőröm. Az "ideálom" a férfiak közül az alacsonyabb, sötét hajú, sötét szeműek, ehhez képest eddig csak magas, szőke hajú férfiaknak jöttem be :D Lehet, hogy te is "rossz halmazban" keresel.(?) (Ez így azért elég elnagyolt példa, de talán jól bemutatja a helyzetet).

2016. szept. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%

"a nők értékét a külseje határozza meg"


A te értékedet nagyban növelné, ha elővennél egy helyesírási szótárt. Mert ha már "nők", akkor "külsejük", (többesszám) de ha "külseje", akkor "nő" :))

Eszem megáll, és még az ilyen ostobák tárgyiasítják a nőket, akik a saját nyelvükön nem képesek értelmesen megnyilvánulni. Hímsoviniszta birka.

2016. szept. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, nekem is ez jutott eszembe, pacsi.:D

Magyarázni tud a drága, de főnévhez egyeztetni már nem.

2016. szept. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
3-as szerint a nő értékét a külsője határozza meg - ez egy elég lealacsonyító és felszínes hozzáállás, de ez csak az ő véleménye, nem minden pasié.
2016. szept. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 Titusztitusz ***** válasza:
Azt szokták mondani,hogy egy "csinos nő" összképének az arányai nagyjábol így szoktak alakulni:Természetes szépség kb.30%,ÖLTÖZKÖDÉSI STÍLUS kb.70%...Szóval ha nem erősséged a "természetes szépség",akkor erősíts rá az öltözködésedre kicsit jobban...Az meg hogy némely irigy vetélytársnő esetleg "ribcisnek,ku.rvásnak" nevezi majd az öltözködésedet,NE FOGLALKOZZ SOHASEM...Az ilyenekböl csak az irigység szokott mindig beszélni...
2016. szept. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!