Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csak az érett nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak az érett nők érdekelnek?

Figyelt kérdés

Leszögezném az elején, hogy nincs anya komplexusom. Teljesen normális az anyámmal a kapcsolatom, nem keresem egy nőben sem.

Mégis itt vagyok 23 évesen, és csak az érett nők érdekelnek. Külsőre és belsőre is nagyon vonzónak találom Őket.

A probléma csak abban van, hogy általában lepattintanak vagy az elején, vagy egy éjszaka után. Nem akarnak hosszabb kapcsolatot egy fiatalabb férfitól. Nem hiszik el, hogy lenne jövője a dolognak.

A kinézetemmel nincs semmi probléma, sem az önbizalmammal. Egészségesen élek, és rendszeresen edzek.

A barátaim is néha poénkodnak vele, hogy miért "milfeket" kergetek amikor bármilyen fiatal lányt megkaphatnék. Nem értik meg, hogy nem tudják azt kiváltani belőlem, mint egy érett, komoly nő.

Más az érintés, a beszéd, témák, minden.

Kiegészítő információ: Egyetemre járok(mesterképzés), kiskorom óta rengeteget utazgatok külföldre, komolyan gondolkozok az életről, céljaim vannak.

Már helyeket is alig tudok ahol ilyen nőkkel találkozhatnék.. ismerkedhetnék.


2016. aug. 26. 16:07
 1/6 anonim ***** válasza:

"Egészségesen élek, és rendszeresen edzek.

A barátaim is néha poénkodnak vele, hogy miért "milfeket" kergetek amikor bármilyen fiatal lányt megkaphatnék."


Igazuk van a barátaidnak. Nagyobb bajod az életben ne legyen, mint hogy a milfeknek nem kellesz!

2016. aug. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

#1 Sajnos ez eléggé nagy baj. Mint embernek vannak nekem is érzéseim, vágyaim a kapcsolatokat érintően. Ezek mind az érettebb nők felé irányulnak, így ha ezek nem válnak valóra akkor az negatívan érint engem. Így a végén magam alatt leszek, és ez már rossz. :)

Ez olyan, mintha mindig lenne 1000 féle étel az asztalon, de pont a kedvenced nincs ott soha. Egy kívülálló nem érti a problémádat, hiszen lehet az Ő kedvence ott van, vagy szimplán éhes és bármi jó, de Te csak arra az egyre vágysz. :)

2016. aug. 26. 16:14
 3/6 anonim ***** válasza:

Fura, pedig vannak milfek akik fiatal bikára vágynak hosszabb távon is.


Amúgy próbálkoztál már a Gerbeaud cukrászdában? ;))) még zsét is kereshetsz vele :DDDD

2016. aug. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez mar divat lesz?pasik akik eddig erdekeltek mind 10-13evvel idosebb nokkel jottek ossze!es sok olyan part is ismerek ahol a no idosebb.egy no hany eves koratol"milf"?

33/N

2016. aug. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én leggyakrabban azt hallom hogy egy nő 30 éves korától milf.
2016. aug. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

#3-as, még nem is hallottam a Gerbeaud cukrászdáról. Rákerestem, szóval ez egy városi mítosz. :D Nem igazán csak a szex érdekel, persze ez is fontos része egy kapcsolatnak, de a kapcsolaton van a hangsúly.


#4 Személy szerint azért érdekelnek az idősebb nők, mert olyat kaphatok tőlük amit egy fiatal lány nem tud megadni. :)

"milf" megnevezés sok mindentől függ, van akit 28 évesen is annak lehet hívni a kinézete alapján, van akit meg 35 évesen sem.

2016. aug. 30. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!