Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nincs témám az emberekkel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs témám az emberekkel?

Figyelt kérdés
nagyon nagyon zavar, alig van olyan ember akivel tudok egy jót beszélni élőben, facebookon könnyebb. nyitott vagyok, sok minden érdekel mégis akadozik a beszélgetés, és nem csak fiúkra értem. lány osztálytársakkal se megy, randikon állandó a kínos csend. van valami önfejlesztés módszer? vagy nem akkora hátrány h ennyire csendes lány vagyok? engem baromira idegesít ez :( úgy érzem ettől unalmas vagyok barátnőként is, de a férfiak szemében méginkább. 20/L
2016. aug. 24. 22:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem sokat tudtunk meg, így elég nehéz mit mondani. Pontosan miért akad meg a beszélgetés?
2016. aug. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
fogalmam sincs, szerintem nem keltem fel az érdeklődésüket vagy nem tudom, de általában a hogy vagy, mi újság után annyi..
2016. aug. 24. 22:41
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

te szoktad kérdésekkel bombázni a másikat? abból kifolyólag kérdezem, hogy hátha esetleg ezt mellőzöd és ő is látja rajtad az érdektelenséget


ha tényleg nincs téma, akkor ergó nincs érdekeltség köztetek, felesleges időt pocsékolni olyanra, aminek nincs értelme, ami nem megy, nem kell erőltetni


akit érdekelsz, ott van téma, hidd el!

2016. aug. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha egy kevésbé ismert emberrel lefutom a "hogyvagymiújság" kört és csak sablonválaszokat ad, akkor én sem tudok kapásból mit mondani. Ha gondolod írhatsz és folytathatunk egy tipikus beszélgetést, aztán írhatok róla véleményt. Vagy bemásolhatsz facebook beszélgetéseket.
2016. aug. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kéne hogy legyen sok témád, olyasmi ami érdekel, szívesen foglalkozol, és leköt. Nem létezik, hogy nincs olyasmi, amiről ne tudnál sokat beszélni :D

Nem azt mondom, hogy órákig kellene a fociról, antianyag sugárfegyverekről meg számítógépekről tartani kiselőadást, csak legyen olyasmi, ami esetleg közös pont lehet.

2016. aug. 25. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!