Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Külföldön (nyugaton) magyarkén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külföldön (nyugaton) magyarként mennyire nehéz találni valakit?

Figyelt kérdés
Úgy veszem észre, hogy a magyar nők errefelé felértékelődnek, míg a férfiak leértékelődnek. Ez irányú tapasztalatok? Tippek?

2016. aug. 22. 10:30
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
18. Attól mert vannak más férfiak, (mondjuk 20ból 1) attól még ez a helyzet. És gondolom ti pestiek vagytok. Vagy valami másik nagyváros. De a falun lakó magyarok is idetartoznak.
2016. aug. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 Diavolino44 ***** válasza:

En most nem akarok a hazimunkavitaba belefolyni, de ha valaki külföldre költözik, mindent magának kell inteznie. Igy eleve nem értem azt a hölgyet, Nah mind1


Kérdező: nem akarlak elkeseriteni, de sajnos igaz amit előttem írtak, s en mar 5 eve elek kint. Mondjuk az arany nem annyira rossz. 40:2 az egyik egy lengyel lánnyal van együtt, a másik egy helybelivel, igy azt mondani lehetetlen azert túlzás van olyan 10% esélyed. Sajnos azt kell mondjam az a kifejezést taltak ki az ismerőseim, hogy importbaratno, otthon fűzik a csaj míg Magyarországon vannak, vagy társkeresőn vagy gyiken. S kiviszik abba az országba. Egy darabig izgalmas kint élni de a nők hamarabb belefaradnak. Illetve az elvárásokbol le kell adni, ha olyan helyen vagy ahol szinten sok a külföldi akkor működhet, feltéve ha jol beszéld az ország nyelvet. S akkor tudtok ugy kommunikálni. En sajnos nem olyan helyen lakok, s esélyem 10%. Otthon szoktam csajozni, mert leírhatatlan a különbség, a csajok csak azert mert mondom kulfoldon dolgozok, sokkal kezdemenyezobbek, s könnyebben adjak be a derekukat szexre, csak hantazni kell, milyen a város ahol élsz, milyenek az emberek a szokások. Nem veletlen az ha Magyarországon egy lany meghall valakit angolul beszélni, automatikusan szetnyitja a lábat.

2016. aug. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:
Nekem még hantáznom sem kell, hogy hol lakok, hol élek (Svájcban, 2-3000-es hegyek között egy tóparton, tényleg) - de mivel otthon alig vagyok, így ez a lehetőség is igencsak esélytelen... Egyébként ez volt a tervem, de mindig csak röghöz kötött lányokkal sikerült megismerkednem. És ezt azóta sem értem: imponál nekik, hogy milyen jól keresek, aztán meg azon könyörögnek, hogy költözzek haza... (???)
2016. aug. 23. 13:20
 24/32 anonim ***** válasza:
A külföldi munkavállalás rengeteg lemondással jár, erre már rájöhettél volna. Ez is egy ilyen lemondás, én úgy vagyok ezzel hogy semmit sem adnak ingyen, valamit valamiért. Ha nő kell hazamész magyarországra, ha meg a pénz akkor maradsz szépen a seggeden :)
2016. aug. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 Diavolino44 ***** válasza:

azert vannak alternatívák, magyar lanyok is jönnek össze kint magyar pasikkal. Csak hat nagyon nem mindegy hogy mondjuk 10 nőből kell válogatnod, vagy tobb ezerből. Az a baj, h nem tudod kit kell keresni, otthon, akinek otthon van egy közepesen jo munkája nem fogja feldobni. Diakhitele van, eladóként, pincéreket dolgozik, ápolókent dolgozik, akkor azert az o fejükben is megfordult mar a költözés.

De en most azt vettem a fejembe, addig fogok nyomulni amíg nem jön összes itteni csaj, tobb meló van vele, de jo kihívás.

2016. aug. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

#20

Ezt mondja valami idióta magyar szállóige, én meg tapasztalatból beszélek. A törökök például szerintem sokkal szebbek a magyar lányoknál. Csúnya török lányt nem láttam még.

2016. aug. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:
#26. akkor még nem jártál németországban - olyan sok rusnya török csaj van, hogy ihaj. csak ők inkább követik a kultúrájukat és takargatják arcukat. Amúgy meg arányaiban magyarországon tényleg nagyon sok a jó csaj, ez nem vicc. de ez igaz a csehekre, lengyelekre, ukránokra is. A kontinensen Németország kb. a legalja, ott igen kevés a szép lány. Svájcban, Hollandiában se túl szépek, de legalább jó a testük, nagyon jó! :)
2016. aug. 25. 11:58
 28/32 anonim válasza:
A konkrét kérdésre válaszolva: borzasztó nehéz. :) Nőként is. (Már, aki magyar társat keres.) Érdekes volt olvasni a kommenteket. Én olyan helyen élek (Németországban), ahol nemigen vannak magyarok. Próbálkoztam a társkereső oldalakkal, de egyáltalán nem jött be.
2016. okt. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Én a svájci nőkről inkább azt hallottam, hogy lusták, nem főznek. a párom ledöbbent, amikor random főztem neki egy pörit, azt mondta, neki nő még nem főzött az anyukáján kívül :D Ő mondta, hogy a svájci nők lusták de nagyon öntudatosak :) Amúgy nem rondák ám! Az idősebbek igen, elhagyják magukat (volt nem egyszer, hogy néztem a kocsiból, milyen jó pasi, megfordult és egy nő volt...:D). De itt tényleg nagy arányban végeznek házimunkát a férfiak. De sok magyar nőismerősöm panaszkodik hogy rá marad minden, és elég itt is szétnézni. Persze ismerek pedáns pasit is aki magyar. De én úgy vettem észre, idekinn az arány nagyobb.
2016. okt. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

Itt amúgy nem nehéz helyi párt találni, én 3 hónapja éltem kinn, amikor megismertem a párom, elég hamar családot alapítottunk. egy másik barátnőm is szinte rögtön talált itteni (nem török meg albán/jugó pasit).

A kommunikáció jól ment, hamar megtanultam németül, bár eleinte ciki volt a jelbeszéd :,D

Egyébként irántam is jobban érdeklődnek mint odahaza, nem tudom miért, nem változtam, ha mégis, nyersebb lettem:D

2016. okt. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!