Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Külföldön (nyugaton) magyarkén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külföldön (nyugaton) magyarként mennyire nehéz találni valakit?

Figyelt kérdés
Úgy veszem észre, hogy a magyar nők errefelé felértékelődnek, míg a férfiak leértékelődnek. Ez irányú tapasztalatok? Tippek?

2016. aug. 22. 10:30
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:

# 4 és 5.


Nyilván nem vagyok hülye, tudom, hogy magyar férfiból is van normális, aki nem ezeket a nézeteket képviseli (az meg, hogy mikor kaptak szavazati jogot sztem itt nem releváns). Viszont általánosan így van. Ez megkérdőjelezhetetlen.

2016. aug. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
100%
Svájcban eléggé más, mint magyarországon ilyen szempontból (is), itt a nők is simán dolgoznak és sok pasi végez házimunkát. Sokszor volt rá példa hogy amíg én dolgozni voltam hétvégén (behivott a főmök) addig a párom kitakarított. Magyar mikor fog ilyet csinálni? Csak akkor ha valami hegyi troll a nője aki befenyíti.
2016. aug. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:

A volt ferjem amikor elhagytam ket es fel perc alatt talalt maganak egy angol not, szoval ez nem valami lehetetlen kuldetes ha beszeled a nyelvet es van stilusod.


Egyebkent szerintem nagyon szep no volt, de a volt ferjem otthagyta ami sztem total rossz dontes volt, de lehet, h ezt csak en latom igy:-))

2016. aug. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
Nő vagyok, mégse találok senkit, akivel komolyan lehetne tervezni.
2016. aug. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
12. erről beszélek. Magyarországon a elég sok pasi szinte fel lenne háborodva, hogy mi az, hogy ő takaritson. Nem úgy szokta meg, nem úgy látta a szüleitől..
2016. aug. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:

"Nem is én mondom. Férfi ismerősök akik között van német,osztrák, amerikai mondták hogy itt Magyarorszàgon annyi szép nő van, hogy csak úgy kapkodták a fejüket amikor itt voltak."

Magyar nők 10% szép.

2016. aug. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:

12 es : nem szabad álltalánosítani.


Én például igényes vagyok a környezetemre, a dolgaimra.

Takarítok, mosok, rendben tartom a cuccaim nem okozott soha problémát a házimunka. Néha még főzök is :) Viszont az exem meg egy rendetlen nő volt. Szóval nőben is van trehány nemtörődöm, úgy mint férfiban házias.

Akármilyen hihetetlen mégis egyedül vagyok, a fent említett dolog miatt. Távkapcsolatba meg sok nő nem akar belebonyolódni. Így marad a magány és a remény.

F33

2016. aug. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:

#12

Én két naponta takarítom a lakásom. :) Egyedül élek. Olyan tisztaság van itthon, mint egy kórházban. Nem kéne általánosítanod.

2016. aug. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
16. Magyar nők 10 százaléka szép. Te vagy nem találsz barátnőt magadnak és a magyar nőket pocskondiázod, vagy megszoktad a nőket itt. A külföldi férfiak akik itt jártak mégis szépnek tartják őket,és ez nem egy-két ember véleménye.
2016. aug. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:
A magyar nők arányaiban szebbek a nyugatiaknál, az tény.
2016. aug. 22. 15:26
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!