Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Átlagosan hány hónapot kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlagosan hány hónapot kell várni egy 161 cm-es nagyon vékony (55 kg) férfinak hogy barátnőt találjon az interneten?

Figyelt kérdés
31 éves munkanélküli férfi vagyok, így nincs lehetőségem ismerkedni, ezért marad a net. Nem vagyok olyan jó pasi, de kis aranyos, kedves, visszafogott, csendes félénk normális férfi vagyok. Egyenlőre felregisztráltam kb. 5 társkeresőre és várom hátha írnak a csinos lányok, de eddig semmi, meddig kell várnom? Ha én kezdeményezek, akkor előbb találnák nőt?
2016. aug. 20. 21:35
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Az összeset.
2016. aug. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
684
2016. aug. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
73%
Ha nem akarod a saját önbizalmadat még jobban beletiporni a sárba, akkor sürgősen töröld magad a társkeresőkről. Ja, és előbb keress melót, sokat fog dobni az önértékeléseden.
2016. aug. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Én is 684-et mondok.
2016. aug. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
84%
A nők ruhakatalógusként használják az ilyen társkeresőket, magyarul kiválasztják a legszebbet és visszaírnak neki. Ebből már sejtheted, hogy a világ összes hónapja is kevés lenne.
2016. aug. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

5. akkor a legszebb levlet írjam?


pl.:

Nagyon szimpatikus vagy, nagyon tetszel nekem, nagyon figyelmes úri ember vagyok és nagyon szeretnék veled megismerkedni, tenyeremen hordoználak.

2016. aug. 20. 21:44
 7/22 anonim ***** válasza:
96%

Viccelsz, bolondozol, barátom. :D


"Ha én kezdeményezek, akkor előbb találnák nőt?"


Páratlan a logikai érzéked, mondták-e már ezt neked amellett, hogy kis aranyos, kedves vagy?

2016. aug. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Na írtam egy aranyos leányzóra, látta a levelemet de még nem írt vissza.....
2016. aug. 20. 21:46
 9/22 anonim ***** válasza:
95%

"Nagyon szimpatikus vagy, nagyon tetszel nekem, nagyon figyelmes úri ember vagyok és nagyon szeretnék veled megismerkedni, tenyeremen hordoználak."


Ez ugye csak vicc? :D

2016. aug. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
9. Miért mi a gond ezzel a levéllel?
2016. aug. 20. 21:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!