Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem tud egy pasi sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tud egy pasi sem belém szeretni?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy mi lehet a baj velem. Más nők évek óta kapcsolatban vannak, feleségül is veszik őket, én meg már ezer éve szingli vagyok...

3 "kapcsolatom" volt eddig, de egyik se volt komoly, és csak a szex miatt voltak velem együtt, mert abban viszont nagyon jó vagyok. Önbizalmam van egyébként, szeretem azt, aki vagyok, és a barátaim, ismerőseim is szeretnek.


Viszont amikor randizok valakivel, mindig ugyanaz a vége, hogy nagyon tetszem nekik, mondják is és látom is rajtuk, de egyik se tud belém szeretni... Mondják, hogy nagyon rendes lány vagyok, kedvelnek, de nem érzik azt a nagy rajongást, azt a pluszt, vagy éppen az összhangot, és ezért nem akarnak velem komoly kapcsolatot...


Miért vagyok ilyen defektes?

Pedig mindenki nagyon kedves, értelmes, jófej lánynak tart. Vannak hobbijaim is, házias is vagyok, megértő, hűséges. Pont az a baj, hogy túl rendes vagyok?


20L


2016. aug. 20. 14:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezt a kerdest mar tegnap ketszer feltetted Xd
2016. aug. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem tettem fel ilyen kérdést, keversz valakivel.
2016. aug. 20. 14:30
 3/8 anonim ***** válasza:
48%
Én is ilyen vagyok, túl rendesnek tartanak, nem is kellek senkinek sem. A férfiak többe veszik az olyan nőket, akik nem sokba veszik őket.
2016. aug. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én nem tudom, de engem is egyfolytában lógva hagynak a nők. Menjünk el, bässzunk be!
2016. aug. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen, én is ezt tapasztalom. Nem kéne foglalkozni egyikkel sem.
2016. aug. 20. 14:32
 6/8 anonim válasza:
Rosszakat fogtál ki, van ilyen sajnos. Én meg például hasonló lányt keresek, mint amit az utolsó bekezdésben írtál és valahogy nem találok. 28/f
2016. aug. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 b95 ***** válasza:

Én hasonló vagyok, csak fiúként.

Annyi különbséggel, hogy nekem még nem volt kapcsolatom, illetve önbizalmam sincs, semmilyen szinten.


"Pont az a baj, hogy túl rendes vagyok?"

Ez a kérdés viszont már bennem is felmerült többször is.


21F

2016. aug. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom mások, hogy csinálják de én szinte az első pillanatból tudom, hogy meddig juthat a dolog.


Írásodból ez a "csak a szex miatt voltak velem együtt, mert abban viszont nagyon jó vagyok" arról tanúskodik, hogy talán túl fontos szerepet nyilvánítasz az együttléteknek. Minden más ezek szerint a háttérbe kerülhet. Nem elég a kapcsolathoz csupán az ágyban remekelni.

Nem ismerem sem a viselkedésed se a személyiséged sem a kisugárzásod, de mint ha a pasik barátzónába tennének téged. Hol lehet a gond? Te tudod csak megtalálni a választ.

Esetleg az örök harmadik lehetőség, nem benned volt a hiba.

2016. aug. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!