Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tetszik egy fiu, de csak egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiu, de csak egy pillanatra látom minden nap! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy helyen dolgozunk, de nincs közös ismerősöm vele.. Minden nap addig látom ameddig elmegy elöttem a folyosón.... Rám sem néz... Meg semmi... Csak megy mint egy rakéta ... Jo volt, hogy rám nézett, de csak mert az ajtóban álltam pont... Nem vagyok csunya lány vagy ilyesmi... Elég sok pasi érdeklődik irántam, de Ő persze pont nem... Hogyan ismerhetném meg? Nem akarok beégni :s Elég nehezen tudok ismerkedni. Már több éve egyedül vagyok. nem érdekeltek a pasik amiota szakitottam volt párommal. Most viszont ezért is lehet olyan nehéz .. Hogyan ismerjem meg hogy az ne legyen gyanus? Nem akarok konkrét lenni vele... Szeretném megismerni és ha kedvelem csak akkor mondom neki, hogy tetszik :( tanács?

2016. aug. 19. 00:30
 1/10 anonim ***** válasza:

Rengeteg olyan csaj van a cégemnél aki tetszik nekem, de nem merek kezdeményezni.

1. mert még nem volt barátnőm és így már néha, úgy érzem, hogy latszik rajtam, hogy mennyire kell mar egy no és ezert eddig olyan elesettnek érzem magam.

2. mert házi nyúlra nem lovunk szabály miatt meg megalázottabbnak érzem magam felek, hogy zaklatásnak venne es igy rossz hírem lenne a cégnél

stb. stb.


De viszont ha kezdeményezne egy kollegina nagy valószínűséggel kapna esélyt :).

2016. aug. 19. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
38%
Kérdezd meg tőle, mennyi az idő. Gondolom, ott lesz rajta a rolex óra...
2016. aug. 19. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem, egyszerűen kérdez meg, hogy hogy van. Megye e a ma esti koncertre vagy hasonló.

Bar én ezeket nem nagyon merem meg kérdezni. Mindennel úgy erezem, hogy terhére vagyok másiknak, vagy túl belemászok az életébe. En sokszor próbáltam ilyen egyszerű szövegekkel ismerkedni, de sokszor azt vágtak a fejemhez, hogy faggatózok meg hasonlok. Addig se volt túl nagy tehetségem a besszedhez lányok terén, de valahogy ezek után az évek során lassan kifejlődött egy blokk a fejemben, hogy semmit se merek kérdezni, mindenről úgy érzem, hogy tabu vagy túl tolakodó vagyok vele...

2016. aug. 19. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Kedves második! Nem nincs rajta rolex karóra... Inkabb munkás ruha csak... Nem tudom miért kell általánositani! Mert ha tetszik egy srác már biztos jol szituált is.... egyszerü munkás ember mint én !
2016. aug. 19. 15:10
 5/10 A kérdező kommentje:
Egyéb tipp? :S
2016. aug. 19. 19:59
 6/10 anonim ***** válasza:
Próbálj meg az " útjába kerülni ,, .. mosolyogni rá, szemezni vele ( de ne szugerélni ! ) Hátha Ő vesz észre! :D
2016. aug. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
*szugerálni.
2016. aug. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Valahogy mindig más helyre néz.... Vagy elnéz felettem vagy nem tudom mintha ott sem lennék... Ritka, ha az utjaba tudok kerulni... Nem jo ez igy :s jobb lenne, ha ő bámulna 😂 Annyira visszafogott amugymeg...csendes tipus lehet
2016. aug. 25. 10:46
 9/10 anonim ***** válasza:

"Hogyan ismerhetném meg? Hogyan ismerjem meg hogy az ne legyen gyanús?"


Alapszabály: "házinyúlra nem lövünk", munkahelyen nem ismerkedünk. Ez is lehet oka, hogy nem néz rád, de számos más oka lehet (másba szerelmes, párkapcsolata van, nem tetszel neki). Szerintem a munkahelyen ne keresd a tekintetét, próbálj meg vele máshol találkozni és ott a szemébe nézni. Nos, ha akkor sem vesz észre, szerintem jobb, ha lemondasz róla, én egyedülálló férfiként írom neked, hogyha egy lány megnéz, azt észreveszem, minimum én is odapillantok, vagy mosolygok, ha nem munkahelyen vagyunk, és tettszik, akkor odamegyek beszélgetni. Egyébként én már veszítettem el állást munkahelyi ismerkedés miatt..., így sohasem szoktam tanácsolni, hogy munkaidőben, vagy kollégákkal bárhol, munkaidőn kívül ilyen mélyebb érzelmi szálak szövődjenek.


Röviden.: Próbáld kideríteni, hogy egyedülálló-e? Nézd meg a Facebook/Twitter profilját, az ottani képeit (mert feltűnhet egy barátnő, menyasszony, feleség rajtuk), beállított kapcsolati státuszát. Keress rá az interneten. Ha egyedülálló, kizárólag munkaidőn és munkahelyen kívül szemezz vele röviden, ha ez hatástalan, hagyd, keress másik pasit.

2016. aug. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Hát nem 50ember dolgozik csak a cégnél :) sok a hazastars stb itt... igy a házi nyul szabaly nem er sokat. Nekem csak a mutogatas nem hianyzik... Hogy "he ez a csaj volt az aki blablabla... " ugy tudom nincs senki neki, de ezt biztosra nem lehet venni... Munka idon kivul hogyan? :s okee egy varosban lakunk, de nem tudhatom mikor hol lesz... Szerintem ha halálosan szerelmes lenne sem jonne oda hozzam ahogy en sem hozza... Ez a baj :(

Na most esett le feleslegesen irtam ki a kerdest mert nyul vagyok :(

Azert koszi a valaszokat ^^

2016. aug. 25. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!