Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jol látom, a nők igényei...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jol látom, a nők igényei egyre inkább csak távolodik a valóságtól?

Figyelt kérdés
Miért van az hogy tudják részben mi a gond, társadalmi elvárás, mert hát érintheti őket a dolog, ők is szembesülnek vele, és nem az van hogy akkor adjunk lejjkebb, hanem még inkább sz.rnak az egészre, és futnak fejjel a falnak. Tudomást sem véve róla, hogy vannak ilyen gondok. Tehát mintha annyira ellenszélbe mennének ezzel.
2016. aug. 6. 06:02
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
65%
Nem tudom, mire akartál kilyukadni a leírással (nekem egy kicsit zavarosnak tűnik), viszont annyit tanácsolhatok, hogy ne általánosíts. :) Azért vagyunk még páran ebben a megromlott világban, akik valóban az igaz és őszinte szerelmet keresik, nem pedig a külsőségekre hajtanak, minthogy mennyi pénze van a csávónak vagy hogy hogyan néz ki. Jó, elismerem, hogy engem sem érdekelnek a ducibb pasasok, mivel sok időt fordítok sportolásra és az egészséges életmódra, de ettől eltekintve az igazi értékeket tartom fontosnak. :)
2016. aug. 6. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
86%

Az talán jobb lenne,ha semmi tartásuk és elvárásuk nem lenne és összejönnének az első legalja jöttmenttel?Mondjuk egy értelmes,csinos lány egy buta és csúnya sráccal?Elég érdekes lenne...

Szerintem mindenki pont annyit várjon el,amit nyújtani is tud.


Amúgy ez a kérdés nekem átfogalmazva ilyennek tűnik:csúnya és csóró pasi vagyok,ezért nem kellek a szép lányoknak.Hogy lehetnek ilyen nagy elvárásaik?Na vajon..:)

2016. aug. 6. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
2. Amit irsz első felében, elárulom, az nem áll messze a valóságtól
2016. aug. 6. 06:28
 4/20 anonim ***** válasza:
96%
Nem tök mindegy, hogy milyen igényei vannak a nőknek? Te úgyis csak egy nővel szeretnél lenni, nem?
2016. aug. 6. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
29%
Igen, jól látod. Egyre több olyan nő van, aki azért van egyedül, mert egyszerűen nem létezik olyan férfi a világon, aki megfelelne nekik.
2016. aug. 6. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
De gáz! :D
2016. aug. 6. 07:25
 7/20 anonim ***** válasza:
71%
Szerinted a macskás nő fenomén honnan jön? 20 éve még szinte fehér hollónak számítottak az olyan nők, akik a harmincas-negyvenes éveikben egyedül lettek volna (leszámítva a házastárs halálát), manapság azonban Dunát lehetne rekeszteni az ilyen nőkkel. Az ilyen nők vagy elváltak vagy eleve nincsenek is kapcsolatban és nem azért, mert a körülöttük lévő férfiak holmi semmirekellők lennének, hanem mert egyszerűen ezek a férfiak nem tudják megugrani azokat az elvárásokat, amiket ezek a nők támasztanak. A munkám során sok ilyen nővel találkozok, épp most a héten futottam össze egy olyan 37 éves nővel, aki nem kifejezetten egy végzet asszonya kaliberű szépség és ő mesélte, hogy milyen nehéz manapság rendes férfit találni, mire én megkérdeztem, hogy milyen is egy rendes férfi, erre ő elkezdte kifejteni, hogy szerinte mitől férfi egy férfi. Olyanokat mondott, hogy "nem fél vagyonokat költeni arra, akit igazán szeret" meg "akármennyit dolgozik, mindig van ideje edzeni és karban tartani magát, mindeközben pedig a teljes figyelmét rám tudja fordítani" (a nő kb. 170 centi volt és legalább 90 kilós, tiszta ránc volt az arca és tele volt begyulladt szőrtüszőkkel). Ez nem egyedi eset, rengeteg olyan nővel találkozok, akik amellett, hogy már meglehetősen öregek és leharcoltak, mind szellemileg, mind testileg, egyszerűen nem hajlandóak belátni, hogy már nem 20 évesek és továbbra is olyan elvárásokat támasztanak, mint egy gimnazista lány, aztán egyszer csak azon kapják magukat, hogy lejárt a biológiai órájuk, már nem lehet gyerekük, úgy néznek ki, mint egy tál aszalt szilva és természetesen egyedül vannak. Általában az ilyen nők életútja úgy néz ki, hogy fiatalon kb. 70 férfival szexelnek és alakítanak ki alkalmi kapcsolatokat, amiket persze azonnal otthagynak, ha találnak egy jobbat, de sose találnak olyat, aki igazán tetszene nekik, mert az elvárásaik annyira abszurdak, hogy a férfiak 99 százaléka nem tudja megugrani azokat, míg aztán megütik a harmincat, gyereket akarnak, viszont az elvárásaik még mindig olyanok, mint a huszonéves énjüknek, végül nem járnak sikerrel, egyedül maradnak, megcsúnyulnak, kiszárad a méhük és az egyetlen társaságuk egy halom szőnyegre pisáló macska lesz a hátralévő életükben, de legalább elmondhatják, hogy izgalmas fiatal koruk volt, bár a macskákon kívül senki nem hallgatja meg őket.
2016. aug. 6. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
42%

7/7

Basszus, ezek jó és lényegre törő gondolatok voltak.

2016. aug. 6. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Woow Hát ez tényleg jól össze lett rakva. :)
2016. aug. 6. 08:39
 10/20 anonim ***** válasza:
73%

Ehhez képest a legtöbb pasi arra panaszkodik, hogy túl kevés a nő, túl sok a vetélytárs, és nekik nem jut, mert minden csaj foglalt.

Akkor ezek alapján bőőőven vannak olyan férfiak, akik megugorják a lécet, csak ti maradtok egyedül mindig.

2016. aug. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!