Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mikor fogja egy alfa nőcsábász...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor fogja egy alfa nőcsábász megérteni, hogy nem az esetem? Miért nem értik meg az ilyen férfiak?

Figyelt kérdés
Van egy kollégám, aki 3 éve próbál fűzni, már nagyon idegesítő a dolog. Valóban sportos, magas helyes pasi, de a stílusa, viselkedése miatt szexuálisan is baromira taszít. Állítólag már az összes kolléganőm megvolt neki, de ez engem nem érdekel. Mért nem fogja fel végre hogy baromira nem az esetem? Miért fűz már 3 éve...............?
2016. aug. 11. 17:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Minden pasi értetlen, addig nem adja fel, amíg megnem leszel neki.
2016. aug. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
1. Remélem azért 60-70 éves koromba azért fel fogja adni, addigra már csak nem leszek neki vonzód :D
2016. aug. 11. 17:19
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy munkahelyet kellene váltanod. Volt barátnőm is hasonló cipőben járt, egyik kollégája folyton üldözte, végül felmondott, másképp nem lehetett leállítani a fickót...
2016. aug. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Bunkó, alpári módon próbáltad már elküldeni?


Tesómnak volt egy ilyen rajongója. Az akkor adta fel, mikor kb. 3-4 hónap ostrom után tesóm egy olyan monológot lenyomott neki, amit egy kocsis megirigyelne. :)

2016. aug. 12. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mondtad már neki, hogy taszító? Mindenkit meg lehet sérteni, vérig. Neki most az a sértés, hogy nem kap meg, valami komolyabbat találj ki.

Amúgy meg a munkahelyi zaklatás az meg munkajogi kategória is.

2016. aug. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!