Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak titeket nem irritálnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak titeket nem irritálnak a barátnőtök exei?

Figyelt kérdés
Engem igazából az a 2 srác irritál akivel csak szexkapcsolatba volt a barátnőm. Akikkel hivatalosan együttvoltak azok nem. Igazából az nem tetszik,hogy hónapokig csak szexkapcsolatba volt ráadásul az egyikkel többször pár hó kihagyással.
2016. aug. 8. 19:37
 1/9 anonim ***** válasza:
15%
Aj ilyen csajt dobni kell. Amelyik lány már megízlelte a megcsalás és a lenembukás mámorító ízét, az sosem lesz többé senem becsületes, senem tisztességes az aktuális pasijához. Már csak az apasági tesztben bízhatsz.
2016. aug. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
33%

Nézd, az ilyesmi sztem minden férfit irritál. Nem véletlenül csak a kevés partneres lányokat keresik tartós kapcsolatra, az ilyen könnyedebb fajtát pedig lazuláshoz.

Most a bőrödön érzed, hogy mit jelent a különbség.

2016. aug. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Lány vagyok, és engem is szokott zavarni, ha látom mennyire szép, csinos stb a barátom exe. Természetes az "irigység".

Szerintem meg ne zavarjon ez, hiszen veled van, nem fog megcsalni egy kis szex miatt!Gondolom. :) 21/ L

2016. aug. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Csak az irritál,hogy mások használták. Ha rendes kapcsolatba lett volna ha fölvállalják egymást akkor nincs gond.
2016. aug. 8. 19:48
 5/9 anonim ***** válasza:
33%
Megértelek. Te is tudod, hogy mi lesz a vége...
2016. aug. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Csodálom hogy valamelyik címeres rbnc még nem írta ide hogy "biztos csak önbizalomhiányos vagy, azért zavar" vagy valami hasonlót.

De amúgy igen, engem is zavar hogy 20 felett nincs olyan lány, aki kinéz valahogy, és ne lett volna már legalább 4-5 kapcsolata + egyebek...

2016. aug. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
45%
Azért még akadnak ilyen lányok, hidd el. Tény, hogy kevesen vannak, de akad.
2016. aug. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
55%
Csak épp sokkal kevesebb van belőlük valamiért mint az ilyen fiúkból... Pedig nem ez él a köztudatban, mégis ezt tapasztaltam én is mindig, és egy csomó ismerősöm is.
2016. aug. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Noren1989 ***** válasza:

De, irritálnak/tak. Már a barátnőm is az exem, szóval nem kell aggódnom. Megértelek, apukám.


Próbálj a nőre koncentrálni, reménykedni, hogy megváltozott és csak a te kolbászkádat fogjátok a nachos-ába mártogatni.


26/F

2016. aug. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!