Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szeretethiányos nőket tényleg könnyebb meghódítani?

Figyelt kérdés
2016. aug. 5. 21:40
 1/10 anonim ***** válasza:
62%
Igen.
2016. aug. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%

Apám alkalmazta ezet a "zseniális" trükköt. Kétszer is. Eredmény: egy idegbeteg, agyilag nem túl erős lánya meg egy félőrült "mindenki utálja", bizarr fia az vagyok én.


És anyám életét is félig-meddig tönkretette. Ő tényleg az aki megérdemelné azt a jó öreg "keresztény poklot" az ördöggel meg a tüzes vassal. Bár extra kínzásként bezárnám egy üvegbúrába ott van előtte a sok alkohol amit nem tud meginni...


Inkább ne tedd ezt. Ennél még prostizni is tisztességesebb.

2016. aug. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ. Én pl. úgy álltam hozzá, hogy eleget bántottak a szüleim, így a barátaimat és a páromat is nagyon körültekintően "választottam ki".

Lelki sérült vagyok ugyan, de hülye nem :) Akárki szeretete meg nem gyógyír a sebekre (sőt, önmagában senkié sem).

2016. aug. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
26%
Kérdező, én megpróbáltam ilyet, de én magam döntöttem úgy, hogy végül leráztam a csajt, az agyamra ment... NE TEDD!! Ne légy saját magad ellensége! Inkább a beképzelt plázacicák már akkor. Nem irónia, komolyan irom.
2016. aug. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen
2016. aug. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
53%

#4


Undorító vagy.

2016. aug. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Igen. Éhesek a szeretetre, szép szavakra. Cserébe mindent meg kapsz. Egyszer csináltam ilyet, de nagyon megbántam.

Nem érdekelnek mások érzései, de mikor vele szakítottam, az nekem is nagyon fájt.

2016. aug. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#7 Neked miért fájt? Kifejtenéd akár itt, akár privátban? Köszi
2016. aug. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem az a tapasztalatom, h nem. Akikkel én eddig találkoztam szeretet hiányos nők azok voltak a legmegbízhatatlanabnak. Mert ha már valaki oda figyelt rá, vagy kedves volt hozzá, esetleg szépen rá mosolygott, egyből csak azzal törődött, és elfelejtette azt ami addig volt, és olyan dolgokat csináltak, ami nagyon nem fért már bele nekem. Hiába szerettem nagyon én is, és tettem meg minden tőlem telhetőt,nem érték be annyival, kevés voltam, még akkor is.. Mert nekik a hiúságukat legyezgette, és jót tett az ömbizalmuknak...
2016. aug. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem a szép szavakra éhesek, meg ódákra vágynak, hanem a figyelemre, szeretgetésre és intimitás van szükségük, amiben nyilván keveset volt részük.

Én úgy gondolom, hogy önmagában a szeretetéhség még nem annyira nagy probléma, ha az egyén nem köt mellé irreális elvárásokat vagy manipulálásba nem kezd.

2016. aug. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!