Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Már nem bírom magamban tartani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem bírom magamban tartani, hogy mondjam meg neki?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem tavaly egy lánnyal, akibe nagyon beleszerettem, de akkor volt barátja, ettől függetlenül szóba állt velem és rengeteget beszélgettünk, aztán szeptemberben alábbhagyott, már egy ideje nem beszéltünk de ugyanúgy szeretem azóta is, hiányzik, és most már úgy vagyok bele hogy muszáj bevallanom hogy bele vagyok zúgva, de nem tudom hogy mondjam meg neki, pláne hogy csak neten van rá lehetőségem, mert szeptemberig biztosan nem találkozom vele, és akkor sem biztos hogy tudunk majd beszélgetni. Szerintetek? 20/F
2016. aug. 5. 21:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Írj neki egy levelet és közöld vele a dolgokat nyíltan és őszintén. Ennyi.


De vigyázz, lehet, hogy pofára fogsz esni, mert lehet, hogy ő nem ugyanezt érzi irántad.

2016. aug. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha úgy gondolod, hogy élőben másabb lenne elmondani, akkor várj szeptemberig, ha már eddig úgyis vártál. Aztán ha mégse tudnátok beszélgetni, leírni még mindig le tudod neki később is.
2016. aug. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Neten mennyire gyakran beszéltek? Mert mondjuk az egyik ilyen beszélgetés alatt elhívhatnád valahova,tudod csak lazán.. ha benne van,akkor jók az esélyeid,ha nincs.. az megint egy sor dolgot jelenthet,de ne add fel! Szerintem az ilyet élőben jobb közölni,mert a neten kb 100000000000..stb % az esély rà hogy lekoptat
2016. aug. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 fru_ ***** válasza:

Szóval szeptember óta nem is beszéltetek? (ha jól értem az alábbhagyott kifejezést).

Szerintem írd meg egyenesen, de azért mutatkozz be előtte, hogy tudja, kiről van szó.

2016. aug. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Írd le szépen egy levélben... aztán égesd el és keress magadnak egy másik csajt.

Bocs, de ha nem vetted észre, 100% le vagy koptatva, férfiként nem kellesz neki, max haverkodni.

Ha az oké neked, akkor ne cseszd el valami kínos vallomással. Felőlem mondjuk elé is állhatsz, de akkor számolj azzal, hogy pofára leszel ejtve.

2016. aug. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Ki Tudja válasza:
Na és mi van akkor ha a csajszi is épp ezekkel a gondolatokkal fekszik le minden nap?? H megírja vagy ne írja!!??? Lehetmár rég boldogok lehetnétek együtt,ha tökösebb vagy! Sztem írd meg neki nyugodtan! Ha am se sűrűn beszéltek, akkor túl sok veszítenivalód nincs! (valljuk be őszintén!) próbáld ki magad!! A bátraké a szerencse!!! Sok sikert!!!! Üdv!
2016. szept. 14. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!