Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha ilyen féltékeny a pasi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ilyen féltékeny a pasi, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Még össze sem jöttünk, csók sem volt, csak 3 randi, de már olyanokat mond, hogy jaj mennyi hódolóm van, biztos lefekszem majd valamelyikkel, csak idő kérdése, vagy hogy a nyaralásom is biztos erről fog szólni, meg hogy minek megyek este a strandra, akkor addig az úszómester nem tud hazamenni, stb.


Egyébként a srác nagyon jó fej, és teljesen normális, ráadásul csak egy nagy csalódása volt eddig, arról már mesélt, hogy a csaj szakított vele, majd 2 hét múlva már új barátja volt... De most egy ilyen miatt miért nem bízik meg bennem semennyire? Én senkit sem szoktam megcsalni.


2016. aug. 3. 07:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Menekulj... ez jobb nem lesz. Beteg a srac es nulla onbizalma van.
2016. aug. 3. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez még durvább lesz.

Többet ne állj vele szóba!

2016. aug. 3. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem most menekülj.


Az ilyen pasi sérült, egyáltalán nem normális, nem jó fej, és rajtad csattan az ostor, amiért más nő megcsalta. Mindegy, hogy te mennyire vagy hűséges, ha nem tudja minden lépésedet, már egyből jár az agya, hogy biztos most lépsz félre, mert minden nő ku.rva.

Az ilyen bizalmatlan, birtokló pasikat le kell építeni, mert hiába reménykedsz, nem fog megváltozni.

Már most ott tart, hogy beleszól, mikor merre mész, mit csinálsz, és ha nem fogja a kezed, akkor biztos épp kefélsz valakivel. Még csak nem is, hogy esetleg más is udvarol, vagy randira hív, esetleg flörtölsz, neeeem, te már nem is nyaralni mész, hanem dugni.

Szerintem ha békében szeretnél a nyaralásod alatt pihenni, akkor most zárd le ezt a kapcsolatot, mert ha utána teszed ezt, akkor meggyőződése lesz, hogy azért szakítasz, mert végigkúrattad magad a komplett Balaton parttal, még a csajok is megvoltak.

2016. aug. 3. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Menekülj, mert csak rosszabb lesz. Én egyszer egy ilyen kapcsolatból menekültem, de ott már testi fenyítés is befigyelt, mert nem bízott bennem és nem akart sehová elengedni, se kávézni a barátnőimmel, se pl. strandra.
2016. aug. 3. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Beteg ez a pali,menekülj.
2016. aug. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"Egyébként a srác nagyon jó fej, és teljesen normális"


Normális?! Remélem azért feltűnt, hogy magadnak mondasz ellent.

Egy jó kapcsolat alapja a bizalom, ha ez nincs meg részéről, akkor az már régen rossz. Az ilyen féltékeny önbizalom hiányos kis szerencsétlenségekből lesznek majd az agresszív , alkoholista vadállatok, akik verik a feleségüket/barátnőjüket.

2016. aug. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem, nem normális.

Azért mert valaki szakított vele nincs joga ribinek nézni minden nőt, és még buta is, mert, hát ez azért nem a legjobb udvarlós szöveg!


Ha össze se jöttetek, szerintem maradj is ennél.

2016. aug. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
A GYK inkvizíció ítélete: MÁGLYÁRA!!! MÁGLYÁRA!!!
2016. aug. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Még a csajok is megvoltak, hát ezen most nagyon nevetek :DDD


A normálisat arra értem, hogy olyan, mint bármelyik egyetemista. Tanul, dolgozik, néha bulizik, sportol, vannak hobbijai, programjai, és sosem kesereg az életén. Viszont szörnyen önbizalomhianyos és szégyenlős. :(

2016. aug. 3. 15:35
 10/10 anonim ***** válasza:

Önbizalomhiányos, és ezt rögtön támadással próbálja kompenzálni.

Ez a baj, nem más.

2016. aug. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!