Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van ennyi buta férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi buta férfi társkeresőn, hogy nem értik meg, hogy felesleges ilyen formában ismerkedniük?

Figyelt kérdés
Nem egy férfit ismerek, aki már több éve társkeresőn van és csak próbálkozik, de egyszerűen nem írnak vissza neki. Nem gondolja hogy ez az ismerkedési forma nem neki való? Még egy állat is tudja hogy ahol nem kap kaját oda nem megy.
2016. aug. 1. 20:51
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Már bocs, de ez egy elég primitív kérdés.

Szerintem alapvető emberi dolog, hogyha valakinek ír az ember (pláne egy társkeresőn) egy normális levelet, akkor kapjon rá választ. Akár csak egy szavasat is.

Nagyon kifordítottad ezt a dolgot, mert ez olyan, mintha az adott srácot hibáztatnád azért, mert nem kap egy árva válaszlevelet sem.

Persze az más kérdés, ha a férfi bunkó leveleket ír, de azt hiszem ezúttal nem erről van szó.

2016. aug. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 MolotovPunk ***** válasza:

Egyébként annyit fűznék még a témához,hogy én a legtöbb barátnőmet társkeresőn szereztem anno.Most azokra gondolok,amikből később randik és komoly kapcsolatok is lettek és viszonylag sokáig is tartottak.

Élő ismerkedésből is voltak kapcsolataim,de azok nem tartottak túl sokáig.

Szórakozóhelyeken ismerkedni szerintem sokkal nagyobb gáz.

Mivel ott a csajok egy része hulla részegre issza magát.

Normálisabb lányok meg úgyis partnerrel mennek.

(Tehát,ha úgy vesszük akkor akárhol lehet ismerkedni és manapság egyáltalán nem ciki,ha valaki társkeresőn is fent van emellett.)

2016. aug. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!