Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire ciki, ha nem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire ciki, ha nem volt még barátom és nem is csókolóztam 19 évesen?

Figyelt kérdés
Elég sok barátnőm van és mindenkinek volt már kapcsolata, senki sem érti,hogy én miért tartok még itt. Külsőre normálisnak, átlagosnak tartom magam, és lehet ez is benne van,hogy hiába vagyok vékony, nem hordok haspólót és nincs kint mindenem,szóval látszik a visszafogottság és mellé talán túl félénk vagyok, de küzdök ez ellen és egyre hamarabb sikerül feloldódni egy félig ismeretlen társaságban.
2016. júl. 31. 09:08
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom, van aki szerint ciki, van aki szerint nem kellene ezzel foglalkozni, hogy más mit gondol erről. Én már 21 éves vagyok, és még mindig nem volt semmilyen kapcsolatom fiúval. Pedig szeretném ha lenne. De általában az volt, aki nekem tetszett, annak én nem, akinek én tetszettem, ő pedig nekem nem. Igen, lehet mondani: válogatós vagy! Lehet az vagyok, tényleg. De azért találkozzak olyannal, aki nem tetszik, hogy ne mondhassák rám: "válogatós vagy!"? Nyilván, könnyebb lenne lehet, ha mindenkinek esélyt adnék, de nem szeretném őket hitegetni.

Nekem azt hiszem még az is problémám, hogy nem nagyon járok bulizni, ismerkedni.

Én azért érzem gáznak (a saját esetemet), mert már rég kellett volna, hogy legalább legyen EGY kapcsolatom,de még ezt se voltam képes összehozni. Szóval valószínűleg valami gond van velem. Meg folyamatosan kapom a kérdéseket: van fiúd? miért nincs? így mi lesz veled? egyedül fogsz meghalni? Hát, igen, köszi.

2016. aug. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!