Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is volt már olyan érzésetek, hogy mindenkinek van boldog párkapcsolata a környezetekben, ti meg még egy rendes partnert sem találtok, akit szívesn elhívnátok randizni? :D

Figyelt kérdés

Kezdem azt hinni, hogy a hiba bennem van. Persze könnyen megeshet. :D


23/F


2016. júl. 26. 18:16
 1/6 Noren1989 ***** válasza:

Nekem is volt már ilyen. Utána a kövi, mikor itt beszélsz egy normális csajjal, és kiderül h ziher az ország másik végében lakik.

26/F

2016. júl. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Volt, van, lesz.
2016. júl. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem érzem így. Több ismerősöm is egyedülálló, mint én. Vannak persze olyan emberek is, akik harmonikus párkapcsolatban élnek, de valamiért az ritkább az én környezetemben.


Az viszont tény, hogy már több, mint 2 éve nem találkoztam olyan lánnyal akinél érdemes lett volna próbálkozni ÉS nem 350 km-re lakik tőlem. Mert az Alföld érdekes módon tele van normális lányokkal.

2016. júl. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nálam már ott megbukott a dolog, hogy a környezetemben nincs boldog párkapcsolat.. szóval ez meg is adja az alaphangulatot az egész párkapcsolatosdihoz számomra.
2016. júl. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen,én a zoknim párját se találom,nemhogy az enyémet :D
2016. júl. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem pont így de hasonló:


Majdnem minden sutyerák bunkó pasinak van barátnője, van aki 2 havonta cserélgeti, van aki félrekúr, van aki tárgyként tekint rájuk. De a lényeg hogy nincsenek egyedül, van kihez odabújni...

Én meg egyetlen egy nőre sem tudom perpill rámondani, hogy na tőle akarnék valamit... Lehet túl nagyok az igényeink, vagy a színvonal túl alacsony...

2016. júl. 27. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!