Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek milyen lány az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen lány az aki a meglévő párkapcsolata alatt keresi az újat?

Figyelt kérdés
Én se vagyok 1 szent összejöttem 1 lánnyal aki párkapcsolatban van évek óta. Mi már szexeltünk párszor és aztmondta otthagyná értem a barátját. Mint kiderült én már a 3.ilyen félrelépése vagyok neki ez a kapcsolata alatt. Valahogy nem mernék vele komoly kapcsolatot kezdeni,mert elég gáznak tartom,hogy még együttvan azzal akit 3 emberrrel hónapokig csalt. Egyébként 1 vidám életrevaló lány lenne. Ha nem tudtam volna a dolgait össze is jöttem volna vele,de így...
2016. júl. 19. 11:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
39%

Céltudatos.



"Szakítás után a hülye: sír; az okos talál jobbat, a rafkós van tartalék "

2016. júl. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
10%

Olyan aki attól még vágyik a folyamatos szexre és fizikai intimitásra és nem hajlandó úgy szingliként élni, hogy ezeket nem kapja meg.


25/F

2016. júl. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
85%
Gerinctelen és kapcsolatfüggő.. Én biztos, hogy nem kezdenék egy ilyennel komolyabban.
2016. júl. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 Titusztitusz ***** válasza:
50%
K.urva...
2016. júl. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
77%

Milyen lenne, hát buta mint a föld...

Szerinted a másik két pasi miért nem vette a nyakába?! Mert nekik se kell olyan csaj, aki a pasija mellett keresi az utódját. De reméli, hogy csak talál egy olyan balekot, akivel végre sikerül összejönni, és hozzá cuccolhat.

Egyébként az egy dolog, hogy hármat vallott be... De ki tudja, mennyi volt valójában.


Ne aggódj, te se járnál jobban, innentől téged csalna.

Az ilyen nem változik meg, akár pasi, akár csaj, kár rá időt vesztegetni.

2016. júl. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Vagy kapcsolatfüggő, vagy úgy toppant be a nagy szerelem az életébe váratlanul, hogy ő közben nem volt független, de az előbbi gyakori. Egyébként férfiak között is rengeteg ilyen van.
2016. júl. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Felszines. Őszintén sajnálni tudom hogy nem veszi észre mit müvel.. Ha neki ennyit hoz le egy kapcsolat hogy ki be lép egyikből másikba hát.. ő dolga. Nincsenek érzései. Ha te belemész vele, elvagytok pár hónapig mondjuk, aztán veled is ugyan ezt csinálná. Sajnos az ilyen lányok alkalmatlanok, éretlenek a jövőre nézve tervezésre. csak sokan ezt nem látják, mindenki adja alá a lovat
2016. júl. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
61%
Teljesen átlagos. Ez nagyjából így szokott menni. Szakítás után egy férfi van, hogy hónapokig/évekig egyedül marad, mert nem talál senkit. A nők döntő többsége a szakítás után pár órával már mással van (mert mindig van tartalék, sőt a tartalék tartalékja is többnyire már megvan)
2016. júl. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 Költőnő? ***** válasza:
Gyáva
2016. júl. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Voltam én is így. Felállítottam magamban egy ésszerű határidőt. Addig vagy lelép vagy én lépek le. Én léptem le.
2016. júl. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!