Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek milyen lány az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen lány az aki a meglévő párkapcsolata alatt keresi az újat?

Figyelt kérdés
Én se vagyok 1 szent összejöttem 1 lánnyal aki párkapcsolatban van évek óta. Mi már szexeltünk párszor és aztmondta otthagyná értem a barátját. Mint kiderült én már a 3.ilyen félrelépése vagyok neki ez a kapcsolata alatt. Valahogy nem mernék vele komoly kapcsolatot kezdeni,mert elég gáznak tartom,hogy még együttvan azzal akit 3 emberrrel hónapokig csalt. Egyébként 1 vidám életrevaló lány lenne. Ha nem tudtam volna a dolgait össze is jöttem volna vele,de így...
2016. júl. 19. 11:12
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Ne is merj, az ilyen lányokkal nem érdemes semmit kezdeni csak szex, mivel ha a párját megcsalja téged is megfog, ha összejöttök. Sajnos estem én is ilyen hibába és engem is csaltak már meg, ahogy írtad kereste mellettem a kövit. Szerintem undorító az ilyen, az lenne a legésszerűbb és legfairebb dolog, ha ilyenkor valaki pontot rakna a párkapcsolatának végére. Csak hát az ilyen nem akar üresjáratot, szerintem az egyik legundorítóbb dolog ez, ami lassan elfogadott is lesz.
2016. júl. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
83%
Első vagyok, nem értem a válaszolókat. Mindenki úgy éli az életét ahogy akarja. Nem tagadta hogy van párja, ha a kérdező tudott második lenni akkor lehet máskor is az. Benne van a pakliban hogy megcsalja őt is a lány, de a kérdező is ugyanúgy megcsalhatja.
2016. júl. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Kétségbeesett és inkorrekt. Meg is lesz a karmája ennek, lehet, hogy nem azonnal, de a visszahatásokat nem kerülheti majd el. :/
2016. júl. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
0%
#12 mekkora konteót tolt ide... igen megcsalhatja, de a kérdező elsősorban párkapcsolatot akart tőle, akkor minek akarna valaki párkapcsolatot, ha úgy is tudja, hogy megcsalná. fuckin logic you're a genius
2016. júl. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Most az a kérdés, hogy milyen ez a lány, vagy az, hogy érdemes vele komolyabban kezdeni?

Szerintem pontosan tudod a választ, csak megerősítést vársz a többiektől.

2016. júl. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
A paraszt 51% meg valami màsik lepontoz mikor tudjàk, hogy igazam van. Ennyire ne fàjjon màr az igazsàg :)
2016. júl. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 Noren1989 ***** válasza:

#átlagos


26/F

2016. júl. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Céltudatos, és mindneképp olyan aki tudja mit akar.

Én halálkomolyan ezt gondolom.

Sajnos akadtam én is ilyen szituációba, ahol nagyon megromlott a kapcsolatom, és még pont szakitási időszak közben egy új férfi lépett az életembe. Persze, nagyon imponált, udvarolt, én is kerestem a társaságát (hisz jó volt!).

Megkönnyitette a szakitást is. Mert muja voltam...

2016. júl. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Ez nem céltudatossàg, ez önzőség, nem létkérdés, hogy folyton rakjanak valamit a làbad közé. Céltudatos :D vicc
2016. júl. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
És mondom neki,hogy ő kapcsolatfüggő nem 1 egészséges viselkedés amit csinál,de mindig kitér meg másról beszél,mindig talál valami okot a viselkedésére.
2016. júl. 19. 19:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!