Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy 30 éves férfinak kellhet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 30 éves férfinak kellhet egy 19 éves lány? (nem csak egy éjszakára)

Figyelt kérdés
2016. júl. 25. 12:48
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
Persze. Kettőre.
2016. júl. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Átlagos 30 éves és átlagos 19 éves esetén nem.

Nincs sok közös bennük, nem ugyanazt akarják, máshol tart az életük.

Ettől még persze vonzódhatnak egymáshoz, csak ne úgy álljanak hozzá, hogy tartós lesz. Egy-két évig el lehet bohóckodni egymás mellett, de ennél több nem igen lesz.

2016. júl. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
19 évesen volt viszonyom egy 36 éves férfival, egy évig tartott. De mindketten tudtuk, hogy miről szól.
2016. júl. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A felektol fugg. En kellettem a 30 eves paromnak, es most 21 evesen tovabbra is kellek. Egy masik parom 35 evesen szeretett volna eljegyezni. Szoval abszolut adott helyzet fuggo.
2016. júl. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, sőt a legjobb párosítás. :) 30F
2016. júl. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha kellően komoly a lány, akkor igen. Nekem is volt már tartósabb kapcsolatom 10 évvel idősebb emberrel... 21/L
2016. júl. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ismerek ilyen part.(19-30evesen jottek ossze).

4Eve vannak egyutt,azota hazassag,baba.

2016. júl. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kellhet. Nekem is kellene. Ha összességében minden a helyén van a lányon.
2016. júl. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
19 évesen a legjobb esetben is csak elsőéves egyetemista, bár jellemzően ennyi idősen még csak végzős középiskolások. Mi a bánatot tud nekem olyasvalaki nyújtani a testén kívül, akinek fele annyi élettapasztalata sincs, mint nekem, a szüleinél él, egyetlen napot se dolgozott az önfenntartásért és valószínűleg lelkileg annyira se érett, mint egy zöld paradicsom? Amúgy javaslom keress rá a "sugar daddy" jelenségre, az nagyjából leírja hogyan is néz ki egy kapcsolat egy harmincas-negyvenes férfi és egy nála legalább 10-20 évvel fiatalabb lány között.
2016. júl. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#7vagyok. Az emlitett ferfi nem is nagyon tud mit kezdeni a korosztalyaval.Mondjuk ugy h agyilag inkabb a 19evesekhez huz...
2016. júl. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!