Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak nektek tetszenek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak nektek tetszenek az affektálóan, kényesen beszélő nők?

Figyelt kérdés
2016. júl. 25. 10:49
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Kulcsár Edina nekem sem tetszik. Ha róla van szó, akkor nekem sem tetszik!
2016. júl. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Rá néztem, ki is az a Kulcsár Edina. Nagyon nem jön be. Nőként sem, de ahogy beszél, pár perc után falat lehet tőle kaparni. Mindegy, természetes, vagy tanult ez egy nőnél, nem tudnák vele sokat beszélgetni.
2016. júl. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Tényleg Sarka Kata is rettentően kényesen beszél.
2016. júl. 25. 11:55
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Csak legyen köztünk egy 15 centi vastag, hangszigetelt ajtó. :D
2016. júl. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

OFF:

Nő vagyok és volt egy ilyen osztálytársam általánosban.Olykor rájátszott az affektálásra,de alapjáraton is ilyen nyervogós hangja volt,amitől a falat kapartam.Ma már emberibb a hangja,de nem sokkal.Az egri buszon is volt egy nagyon sipítozó csaj,akinél magamban imádkoztam anno,hogy fogja már be,annyira irritált.Mondjuk erről nem tehet az ember,ha alapból ilyen a hangja és egy pasinál még egy fokkal cikibb a herélt hang,arra még allergiásabb vagyok.Mondjuk a visszajelzések szerint aranyos,kis magas hangom van,de közel se affektálós és igyekszek artikuláltan,normálisan beszélni.Tehát tudok bánni a hangommal.Van egy magyar színésznő,akinek amúgy tök mély a hangja,de affektálni is olyan aranyosan tud,hogy tőle elnézem,aki nem más,mint Murányi Tünde.Ő szinkronizálta a Mandyt a Billy és Mandy kalandjai a kaszással c. rajzfilmsorozatban.

2016. júl. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Nem, pfuj


Akik beugranak erről azok a tipikus amcsi gazdagember lányai akik bisítanak ha szülinapra csak Ferrarit kapnak, nem pedig Lexust. “Nem akajok Dídís bulit“

2016. júl. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Isten mentsen tőlük...
2016. júl. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

NEEEEEEEEEEEEEEEEM!!!


(De van egy haverom, akinek a szőke, affektálós nők jönnek be. Tökfej)

2016. júl. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!