Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon ciki lesz amikor a barátnőmet felviszem a szüleimhez és halknak kell lennünk?

Figyelt kérdés

29 éves férfi vagyok és anyagi gondok miatt sajnos még szüleimmel lakok egy másfél szobás kis garzonba.

Megismerkedtem a randivonalról egy aranyos kedves csinos idősebb nővel. Mondtam neki hogy a szüleimmel lakok és megértette. Viszont azt nem tudja hogy ilyen pici a lakás. Szüleim sajnos elég kíváncsiak és egy ajtó választja el a két szobát így mikor nálam alszik majd akkor vigyáznunk kell hogy ne halljanak semmit. Meg fogja érteni?


2016. júl. 24. 15:10
 1/4 anonim ***** válasza:
77%

Én inkább hozzá mennénk vagy elmennénk valahova szexelni. Izgalmasabb, élvezetesebb. Most meleg van, bárhol lehet. Utána mehettek hozzátok aludni.


N.

2016. júl. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
HA SZERET, MEGÉRTI. Amúgy ilyenkor kivesztek egy szobát éjszakára, heti 2 szer kb, és elmentek szexelni.
2016. júl. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Marad a panziózás,több helyet is érdemes kipróbálni.Olcsóbbakat meg lehet úszni 5ezerből 2 főre /éj Sokkal jobb mint feszengeni a kisszobában miközben zörömbölnek az ősök , és a fürdőbe se lehet kimenni mert épp foglalt stb.
2016. júl. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha anyagi gondok miatt otthon laksz, akkor nem biztos, hogy van rá, de ilyenkor jobb lenne elmennetek valahova.


Bár mondjuk nem igazán értem, még csak a neten ismered, de már azt tervezed, hogy hogy fogtok halkan dugni otthon?


Még lehet fel se akar menni hozzád.


Nem is kellene az elején főleg erőltetni még azt se, hogy felmenjen, nemhogy azt, hogy ott aludjon és megdugd.


Egy NŐ nem vágyik arra, hogy mikor épp csak megismerkedett veled, akkor már egyből be kelljen neki mutatkozni anyádnak is. Ez max egy tizenévest nem zavar.


Később mikor már jobban együtt vagytok, komolyodik a dolog, akkor más, hogy felviszed, bemutatkozik stb. de ha engem rögtön azzal akarna egy pasi lerohanni, hogy gyere fel anyámékhoz a 40m2-es lakásba, ahol majd jól körbebámuljuk egymást és jegyezd meg, hogy éjjel halkan lehet csak dugni, akkor én inkább lekoccolnék.

2016. júl. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!