Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Velem van baj? Idióta vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van baj? Idióta vagyok, hogy teszek érte, de nem jön a csoda?

Figyelt kérdés

Üdv,


Nem tudom, már kivel van a baj...

-Azt látom folyamatosan, hogy a nők az idiótákkal vannak és a normális pasiknak esélyük sincs

-Hogy aki intelligens és vannak céljai, nem elég jó...

-Aki kész áldozatot hozni vagy tenni egy kapcsolatért, az "sok".

-Folyton eltűnés, ami szerintem nagyon unintelligens...

-Válaszra sem méltatás...


Miért nem kellenek a "normális" pasik senkinek?


27F



#sosemleszsenki....
2016. júl. 5. 17:38
 1/9 anonim ***** válasza:
42%
Normális vagy idióta? Mindegy nekik. Azt választák amelyik jobban néz ki.
2016. júl. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem ismerlek, de nem hiszem, hogy baj lenne veled a leírtak alapján. Nem szabad általánosítani! Persze vannak olyan lányok, akiknek az a típus tetszik. Ez már csak ilyen. Viszont biztosan vagyunk bőven, akiknek értéknek számítanak azok a dolgok, amiket leírtál. Az eltűnéses részben teljesen egyetértek veled, de ilyet a férfiak is bőven csinálnak. Hidd el nekem, tapasztalat! :-)

21/L

2016. júl. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nem szabad általánosítani.. 90%uk felszínes fb-on élő nőszemély.. 10%uk a normális kategória, de ők már 20-25 éves korukra férjezett családanyák..
2016. júl. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem szeretnék általánosítani. Nem volt ilyen célom. Tudom,hogy vannak más gondolkodású hölgyek és a pasik is tűnnek el nyomtalanul...

De,hogy mindig ebbe futok bele...


Igazából az a bosszantó,hogy teszek a dolgokért és akkor sem jön össze semmi...

2016. júl. 5. 17:55
 5/9 *fahéjas#Alien* ***** válasza:
30%

Ez igazán Nobel-díjas felismerés. - most nagyon megirigyeltelek, hogy erre van időd, folyamatosan számon tartani mások magánéletét, sőt mindenkiét, biztos detektív vagy, de ha nem.... Off - lehet pont e tevékyenség helyett kéne a saját életedet összeszedni és kidobni a semmitmondó általánosításokat a buksidból.

Magamból kiindulva, ha valaki el kezdene hasonló fellengzős témákkal előrukkolni egy kezdeti ismerkedős fázisban, 'fülemfarkambehúzv'a menekülnék az illető társaságából. Az irigység, általánosítás, negativizmus még mindig nem vonzó és soha nem is volt az.

2016. júl. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kíváncsi lennék mitis teszel értük, egyáltalán nem látom így a helyzetet ahogy a többség leírja, a lányoknak a jó külső a minden, mellé a stílus és azh odamersze e menni és milyen dumád van, van aki pl jóképü de sose megy oda lányokhoz annak se lesz sok esélye, vagy aki nagydumás de ronda, akimeg minden együtt lehet rosszakat vagy foglaltakat fog ki, túl sok a lehetőség, annak nincs gondja csajozással, aki ért a nőkhöz és mellé jól néz ki illetve nagydumás és odais mer menni akárhol. Ezeket is elküldhetik, csak sokkal több az esélyük és nem adják fel.
2016. júl. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Csajozás olyan mintegy szakma, érteni kell hozzá ha sikeres akarsz lenni benne illetve ha hiányosságod van azt felkell hozni mint leírtam, külső+duma+bátorság, az hogy leírod hogy rendes vagy attól még simán bebukhatsz, és nem azért buktál be mert rendes vagy a másik meg nem azért sikeres mert idióta... Pont hogy a csajozógépek normálisnak mutatják magukat, tehát egy megjátszás, szinészkedés a dolog.
2016. júl. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

én meg ezt látom folyamatosan, hogy a pasik egy része 'normálisnak' titulálja magát, ezzel lenézve az olyan pasikat, akik náluk sikeresebbek... és rögtön azt hiszik, hogy a bunkó, céltalan pasiknak van barátnőjük, amikor ez nem igaz.


nekem pl fontos, hogy egy pasinak legyenek céljai, legyen intelligens ÉS nézzen ki jól (szerintem!), de ha mindezek megvannak viszont nem tudok vele beszélgetni egyszerűen (mert adott esetben nem kérdez, vagy csak faggat, vagy egyszerűen nincs mondanivalója) akkor bukó. szerintem ezzel sok lány így van...


22L

2016. júl. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az eltűnésről:

én nem tudom a többi lány miért tűnik el, de ami engem illet, én sokszor, hogyha olyan kedvem van napokig nem megyek fel Facebookra, nem netezek, kikapcsolom a telefonom, mikor melyik, mert egyszerűen nincs kedvem az emberekhez. Se a barátaimhoz, se a családomhoz, se senkihez. Ja és nem vagyok depressziós, nincsenek önértékelési problémáim, szóval..

2016. júl. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!