Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok szerintetek mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szerintetek mennyire "férfiatlan" egy ilyen srác?

Figyelt kérdés
Akit egyáltalán nem érdekelnek az ilyen férfias szakmák és dolgok mint például a kőművesség vagy a szerelőmunkák. Tehát az olyan dolgok amik általában a fiúkat érdeklik. Mert őszintén szólva engem sohasem érdekeltek az ilyesféle dolgok mint mondjuk a kőművesség vagy az autószerelés (meg az autók sem.) Sokkal jobban érdekelnek pl a könyvek meg úgy általában az olvasás. Inkább művelődni szeretek. Szeretek elmélkedni a világról meg az életről és filozofálni az életről. Filmekben sem az ilyen machos akciófilmeket meg szexista vígjátékokat szeretem hanem a komoly elgondolkodtató filmeket (mint mondjuk a Hold, A remény rabjai, Az esőember stb.) Csak a kerti munkákban szoktam segíteni (locsolás, kapálás meg hasonlók. Szerintetek én mennyire vagyok férfiatlan? Kort is ha lehet!
2016. jún. 28. 21:52
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Egy darab srácot nem ismerek, aki érdeklődne a kőművesség iránt. Városban a kocsit sem otthon szokás szerelni, hanem erre van a szerelő. A srácok nagy része akiket ismerek, kb ugyanolyan mint te.
2016. jún. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Komolyan mondod? ***** válasza:
100%

Ettől még egyáltalán nem vagy "férfiatlan".

Én kifejezetten szeretem, ha egy férfi szeret olvasni!


Viszont nekem az is nagyon tetszik, ha nem kell minden egyes kisebb ház körüli munkákhoz szerelőt hívni, hanem megtudja szerelni a barátom. De természetesen nem számít hátránynak, ha nincs ezekhez affinitása.

2016. jún. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ebben semmi férfiatlan. Van, akit meg érdekel a szerelés, de a sportok hidegen hagyják. A férjem például szereti a romantikus vígjátékokat is, az olyat is, ami nekem már csöpögős lenne. Mégsem látom őt férfiatlannak.

Egy lány is feltett itt egy kérdést, hogy mennyire ciki, ha utál shoppingolni. Attól, hogy nem húzhatóak rád (mindenben) a nemi sztereotípiák, még nem leszel kevésbé férfias/nőies szerintem.

2016. jún. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Mit akarsz otthon szerelni a mai autókon? :D Addig örüljön az ember, amíg ablakmosót töltet bele otthon, ezeket már nem lehet otthon barkácsolni, mint egy Trabit vagy Zsigulit. Régen, még mikor a szüleim voltak fiatalok, simán lehetett egy jó kis autószereléssel egybekötött garázsbulit tartani a fiataloknak, 5 fiatal srác közül legalább egy volt, aki bármit meg tudott javítani a kocsin. Viszont ez már nem így van, nem fogsz nekiállni otthon bütykölgetni egy modern autót, beadod szervizbe és kész.

Olyanról még nem is hallottam, hogy valaki csak úgy random érdeklődjön a kőművesség iránt :D

Amúgy a mostani barátom szerelő, de önmagában emiatt nem látom "férfiasabbnak", mint az exemet, aki hasonlóan kicsit elvontabb volt, mint te. Én legalábbis bírom az ilyen művészlelkeket. Nekem egyformán szexi a barétom akkor, mikor hazaér munkából fülig olajosan, melós ruhában, meg mikor 3 órával később az ágyban olvas, vagy épp valami nagyon mélyenszántó dologról beszélgetünk.

Te ilyen vagy és kész, sokaknak bejön, nyugi. Ha nem jönne be, akkor mit csinálnál? Hirtelen olthatatlan vágyat éreznél, hogy autókkal foglalkozz? Ez nem így működik, de nem is baj :)

22L

2016. jún. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%

Nézd, egy férfi alapvető feladata, hogy változtatásokat tudjon eszközölni a környezetén. Ehhez fejlődött ki a mi intelligenciánk, erőnk, ügyességünk, műszaki érzékünk.


A férfiasság mércéje bizony ez.

Persze nem mindenki születik MacGywer-nek, de azért az átlagférfi is elég jól (és élvezetesen!) elboldogul a dolgokkal.

2016. jún. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%
Akkor te a szabadkőművesség iránt érdeklődsz?! :D ( bocsi nem hagyhattam ki) Am nem vagy férfiatlan, de egy csavart azért tudj befúrni a falba, ha a csajod vesz egy képet, amit felkéne akasztani.
2016. jún. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Van olyan sejtésem, hogy a más férfiakat sem érdekel túlzottan a kőművesség vagy nem mindegyik ért pl. az elektrotechnikai műszerekhez. Van aki érdeklődik és ért hozzá van amelyik nem. Ezért én nem mondanálak a fentiek alapján férfiatlannak. Ahogy a nők között sem mind konyhatündér, csak azért mert nőnek született nem biztos, hogy szívesen főz vagy valaki. Az pedig, hogy nem a tucat filmeket szereted, és tartalmas szórakozást preferálod inkább pozitívum.
2016. júl. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!