Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nem válaszol a srác napok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem válaszol a srác napok óta, szerintetek bunkóság, ha letörlöm?

Figyelt kérdés

Sok ilyen emberbe belefutottam már, és már nagyon elegem van belőlük. Az oka nem érdekel, nyilván nem tetszem neki eléggé.


Ti meglepődnétek ilyenen?


2016. jún. 21. 17:35
 1/8 anonim ***** válasza:

Mármint azon, hogy nem válaszol?

Vagy azon , hogy törlöd az ismerőseid közül?


Azon, hogy valaki nem válaszol, sosem lepődöm meg, mert 1001 oka lehet, a legegyszerűbb például, hogy nem ér rá, ismerek olyanokat akik napokig nem nézik meg az emailjeiket vagy éppen a facebookjukat ,mert nem szeretnek annyit írogatni a neten.


Ha valaki kitörölne az ismerősei közül, azon se lennék meglepődve, bár ez attól függ, hogy pontosan kiről van szó, mennyire ismerjük egymást, mennyire szoros a kapcsolat. Ha még csak felszínesen ismerjük egymást, akkor nem különösebben érdekelne.

2016. jún. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem,töröld.
2016. jún. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem,hol nem válaszol? Fontos lenne,mivel pl az nagy bunkóság,ha valaki face-en nem válaszol(mivel még ha nem is lóg egèsz nap rajta,értesítést kap,és akkor az a minimum hogy visszaír valamit)..de ha pl itt a gykn nem vàlaszol valaki,az valamilyen szinten érthető,hiszen nem mindenki használja naponta az oldalt,ès mivel a gyk privát üzenetről nem kült emailt,nem is láthatja hogy írtak neki.. ugyanez lehet egyes tàrskeresők esetében is (egyet sem ismerek,de gondolom ott is lehet ilyen)..de ha face-ről van szó,szerintem töröld..ott ugyanis nincs olyan hogy valaki több napig nem ér rá..
2016. jún. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ha úgysem válaszol, akkor nem mindegy hogy bunkónak néz-e ezután vagy nem?:D

én lányoknál így vagyok, ha nem válaszol, vagy megtekinteni sem képes az üzenetet 3-4 napig, akkor törlöm, mert abból az jön le, hogy nem képes komolyan venni. nem várom el, hogy valaki egyből írjon facen,ha feljön, de ha ennyi ideig nem képes rá, az szerintem gáz.

az a szomorú, hogy 10ből 8 lány ezt csinálja kb :(

2016. jún. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Velem is ezt csinálják a nők... Nagyon idegesítő, mikor hiteget, hogy most nem ér rá, majd ír. Ha ráírok, el sem olvassa. Közben látom hogy megoszt dolgokat, fent van állandóan azon a retkes kék F betűs szaron.
2016. jún. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kicsit idegesítő ez, mikor reménykedik az ember egy normális ismerkedésben, és 3 naponta megy egy mondat, az is csak ha többször megkérdezi az ember h megkapta-e amit írt. De újabban inkább az "ismerős törlése" gomb a célszerűbb. Ez van....
2016. jún. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem. Nem válaszol->nem érdekled eléggé->törlés gomb.
2016. jún. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
amúgy meg aki nem válaszol azzal nem kell foglalkozni
2016. jún. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!