Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehet hatásosan reagáln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet hatásosan reagálni a rendkívül szánalmas, gusztustalan és szakállas "Szia cica, van gazdád? " ismerkedési próbálkozásra?

Figyelt kérdés
2016. jún. 28. 12:09
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
19%

Nem teljesen mindegy mivel indít? Ha egy sármos rosszfiú közeledik hozzád akkor még egy "m3gbasználak anyád ravatalán" felkiáltástól is már csusszanna le a bugyid, míg ha egy átlagos vagy az alatti srác próbálkozik be akkor hiába szól hozzád Vergiliusi magasságokban, ki fog ülni az arcodra az undor.


Nincs amúgy ezzel az indítással semmi baj. A macskák kedves jószágok ha valaki így becéz az nem lehet gond, a gazda meg arra vonatkozik hogy van-e barátod, férjed vagy bárkid aki közétek állhatna. Nem kéne rögtön hisztizni hogy biztosan arra gondol hogy téged valami pajtában tartanak láncra verve.

2016. jún. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Hm. Itt egy 100-as adományként a leg xarabb duma alapítványnak!
2016. jún. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Van. És szerintem futnod kéne. (mondjuk az enyém elől tényleg, szóval ez a válasz lehet nem jön be mindenkinek)
2016. jún. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
11-es, nem vagyunk olyan viszonyban, hogy cicázzon egy vadidegen. Igen is van a baj a dumával.
2016. jún. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Van, és a kandúrokat ivartalanítja. Szóval gondold meg.
2016. jún. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 Költőnő? ***** válasza:
100%
Én meg szoktam kérdezni, hogy volt e már, akinek bejött ez a szar.
2016. jún. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Tágra nyílt szemmel, kétségbeesett arccal ezt válaszolom :

"úristen ilyen kóbor fejem van 😱😱"

Kész. Erre meghasalnak. 1:0 ide 😂😂

2016. jún. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

ma 12:51

Gondolom mindenkinek evidens, hogy nem állatnak tekint és pajtában akar tartani, de:

1. ne becézgessen egy vadidegen. A páromon és a nagymamámon kívül SENKITŐL nem tudom tolerálni a becézgetést.

2. ez a szöveg már 10 éve is elhasznált volt, ráadásul még béna is, komolyan ezzel akar kezdeményezni? Tartson már annyira, hogy normálisan, kulturáltan nyilvánul meg.

2016. jún. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Ha viccesebb kedvemben vagyok, akkor megmondanám, hogy van és utálom a patkányokat.

Ha nem vagyok vicces kedvemben, akkor fapofával közlöm, hogy nem ismerkedem és odébb állok.

2016. jún. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 opened paradise ***** válasza:
És neked volt már valaha is barátnőd?
2016. jún. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!