Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi legyen?

Figyelt kérdés
Van egy csaj aki majdnem 18éves és vele ki lehetne alakítani egy szexkapcsolatot,csak az a gond hogy én 24 éves vagyok és így nagyon fiatal lenne még hozzám ezért nem is nagyon szeretnék vele többet beszélni,de nagyon szimpatikusak vagyunk egymásnak és többnek néz ki mint 18,de azért még is csak nagyon nagy lenne a kor különbség.Ő egyébként benne lenne,csak én ellenzem.Szerintetek is helyesen döntök ha nem megyek bele?

2016. jún. 27. 21:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez csak rajtatok áll. Ha a csajt nem zavarja és nem fog aztán kötődni hozzád kapcsolatot várva akkor minden oké! Csak ügyeljetek a védekezésre!
2016. jún. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

az én 1. szerelmem is 6 évvel volt idősebb nálam, 16 voltam, amikor taliztunk.

szexszel várjatok nagykorúságáig.

2016. jún. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A hat év alapvetően nem sok, csak ezért ne hátrálj meg. De amúgy miért nem inkább egy komoly kapcsolatban gondolkodtok, ha megvan az alapvető szimpátia?
2016. jún. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem olyan nagy az a korkülönbség
2016. jún. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!