Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes olyan lányra várni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes olyan lányra várni, akinek még sosem volt kapcsolata, ezért bezárkózik és hónapok elteltével sem lehet vele 1-eről a 2-re jutni?

Figyelt kérdés
Szóval már hónapok óta egy ilyen lánynál próbálkozom, de kezdek belefáradni. Mindig azzal nyugtatom magam, hogy azért ilyen távolságtartó mert még sosem volt ilyen helyzetben és nem azért mert nem érdeklem. Ad is jeleket,hogy tetszem neki, illetve érdeklődik is néha, de elképesztően lassú folyamat ez. Közben már 4 lányt is elutasítottam akikkel lazán összejöhettem volna ezek alatt a hónapok alatt. Továbbra is kitartok emellett a lány a mellett, de egyre inkább úgy érzem, hogy egy hatalmas nagy IDIÓTA vagyok. Mit gondoltok, szerintetek létezik ilyen, hogy egy lány akar valamit tőlem, de mégis hónapokig nem tesz kb. semmit annak érdekében, hogy bármi előrelépés legyen?
2016. jún. 24. 07:51
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
#8-as vagyok. Köszönöm. Segített. Hónapok óta kitart, tény, úgy voltam vele hogy minden nővel. Az elején megmondta, hogy vagy össze jövök vele, vagy nem keres. Így is tesz. Ha annyira fontos lennék neki, keresne, attól hogy nem dughat meg még, észre venné, hogy olyan dolgokat osztok meg vele, amit senki mással, mert fontos. Nőként így tudom közel engedni. Szerintem ez fontosabb annál, hogy egyről a kettőre jussunk, elmenjünk egy hotelba, és őrületeset keféljünk. Már most többet tud rólam, mint bárki, csak nem veszi észre. Ez egy kapcsolatban erősebb kötelék, mint a szex. Az hogy nem keres, csak, ha muszáj, nekem nagyon rosszul esik. Mintha egy férfinak csak azzal bizonyíthatnék, hogy alá fekszek, ő meg se puszilt még. Mindezt a társadalmi különbséggel is magyaráztam, mintha bennem lenne a hiba, nem érhetek fel hozzá.
2016. jún. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Ha hónapok óta kitart, akkor fontos vagy neki ,akár hiszed, akár nem. Ez mondjuk nem volt túl szép tőle, hogy így megmondta, hogy vagy összejössz vele, vagy nem keres, ebből úgy tűnhet, hogy türelmetlen, no de ha hónapok óta kitart, akkor mégiscsak keres valamilyen formában. Vagy nem tudom, ezt hogy kell elképzelni. Pontosan hogy érted, hogy nem keres? Ha neten írtok nem válaszol? Vagy személyesen nem jön oda hozzád?
2016. jún. 24. 13:40
 13/17 anonim ***** válasza:

Egy közösségen keresztül ismerem, ahol néha személyesen találkozunk. Az elején tisztázta, hogy nem tartja velem a kapcsolatot, csak ha a párja leszek. Mindig én keresem, ha ott vagyok. Nagyon örül nekem mindig, kedves, udvarol. Nekem egyre jobban tetszik. Megadtam a számom, ő nem adta meg. Írtam neten, nem írt. Olyan helyen akar találkozni, ahol egyértelműen szex lenne, miközben még hívni se tudom az életben. Szerintem ez messze van a korrektôl. Mintha az egész csak a szexre menne. Közben meg egyre többet beszélget velem, látom, hogy kedvel, azért foglalkozik velem. Nem kényszerítem rá.

Te honnan ismered a lányt?

Mennyire távolság tartó?

2016. jún. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Munkatársam, egy helyen dolgozunk. Eleinte nem akartam vele kavarni , de aztán már nem bírtam tovább és bevallottam neki, hogy nagyon tetszik, el is hívtam randizni, bele is ment, de két hét eltelt mire ráért találkozni. A randin nagyon távolságtartó volt, nem nagyon nézett a szemembe, inkább lesütötte a szemét, meg akartam csókolni, de nem hagyta. Most épp szabadságon van már 1 hete, úgyhogy facebookon kommunikálunk, de ott is passzív, van hogy 3 napig nem válaszol.

Neked még jobbak az esélyeid szerintem, de azt én sem értem, hogyha személyesen érdeklődik irántad, akkor neten miért nem ír vissza neked. Meg ez furcsa, hogy rögtön össze akart jönni veled, meg ennyire a szexre van kihegyezve a dolog. Normál esetben úgy kezdődik ,hogy randira hív, először elmentek sétálni, meginni valamit és szép lassan megismeritek egymást. Adj neki egy esélyt! Találkozzatok kettesben, de ne egy hotelben, csak menjetek el sétálni.

2016. jún. 24. 14:16
 15/17 anonim ***** válasza:

Én is így szoktam vele viselkedni. Szerintem meg neked jobbak az esélyeid, ha igent mondott arra, hogy beszéljetek. Csak zárkózott. Ó hát ne hogy azt hidd, hogy randira hívott. Nem akar ő sétálni. Testileg közeledett, elhúzódtam. Nem sajnos én vagyok olyan fontos neki, csak a viselkedése mást sugall, mint amennyit tesz. Randi?:P áhh, akkor igent mondtam volna már. Nem lesz itt randi részéről. Inkább szajhának érzem magam ettől a helyzettől, ő is ismerkedik másokkal szerintem.

De ha ő elmegy veled randizni, az jó jel.

2016. jún. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Bocsi ...*nem vagyok olyan fontos..
2016. jún. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Szerintem nem érdemes várnod rá. Még ha szűz is. Ha érdekelnéd, azért már történt volna 1-2 dolog.
2016. jún. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!