Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes olyan lányra várni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes olyan lányra várni, akinek még sosem volt kapcsolata, ezért bezárkózik és hónapok elteltével sem lehet vele 1-eről a 2-re jutni?

Figyelt kérdés
Szóval már hónapok óta egy ilyen lánynál próbálkozom, de kezdek belefáradni. Mindig azzal nyugtatom magam, hogy azért ilyen távolságtartó mert még sosem volt ilyen helyzetben és nem azért mert nem érdeklem. Ad is jeleket,hogy tetszem neki, illetve érdeklődik is néha, de elképesztően lassú folyamat ez. Közben már 4 lányt is elutasítottam akikkel lazán összejöhettem volna ezek alatt a hónapok alatt. Továbbra is kitartok emellett a lány a mellett, de egyre inkább úgy érzem, hogy egy hatalmas nagy IDIÓTA vagyok. Mit gondoltok, szerintetek létezik ilyen, hogy egy lány akar valamit tőlem, de mégis hónapokig nem tesz kb. semmit annak érdekében, hogy bármi előrelépés legyen?
2016. jún. 24. 07:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
nyugi, utánad már könnyebben fog ez neki menni
2016. jún. 24. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Köszi, így már sokkal jobban érzem magam.
2016. jún. 24. 07:58
 3/17 anonim ***** válasza:

Hagyd a francba!


N

2016. jún. 24. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Pedig nem egy kislány, 26 éves felnőtt nőről van szó.
2016. jún. 24. 08:41
 5/17 anonim ***** válasza:
70%
Nem akar Tőled semmit, csak az egoját fényezteti. Hidd el nagyon gyorsan össze fog jönni azzal, akivel ő szeretne, ha az színre lép majd. Csak ezt nem mondja ki, mert az egyenesség nem erőssége.
2016. jún. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Sunshinedoll ***** válasza:
Szerintem nem, de te tudod. Felnőtt ember? Akkor tök mindegy, volt-e ilyen helyzetben, illene eldöntenie, mit akar.
2016. jún. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
71%
Nem tetszel neki, ahogy soha senki nem volt még elég jó neki 26 év alatt. Az ilyen lányokkal nem érdemes kezdeni, a herceget várják fehér lovon, aki soha nem jön el.
2016. jún. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Létezik ilyen. Mi nem ismerjük egyikőtöket se, a helyzetet se. Miért nem tesz semmit? A választ neked kell megtalálnod. Tuti nem az egóját fényezed, ha egyszer tetszel neki meg ilyen sokáig. Itt más probléma van.

Ha egy felnőtt nőnek nem volt még igazi kapcsolata, nagyon gátlásos lehet. Lehet, még szűz, sőt, nagy eséllyel. Ez nem korfüggő. Egy szűz lánynál normális ez a tempó.

Apró lépésekben közeledhetsz. Köszönj puszival neki, érintsd meg sokszor, hogy hozzá szokjon, hozd fel a témát, hogy mi van köztetek. Kérdezz rá érez -e valamit a közeledben, szexuálisan.

Plusz elmesélem a saját helyzetem. Nekem udvarol rég valaki, elutasítom. Érdeklődöm, ha úgy hozza a sors, hogy találkozunk, hisz érdekel, sokat gondolok rá. Más világban élünk. Ő gazdag, utazik, én a legcsóróbb negyedben élek. Félek, hogy rám unna. Nehéz lenne az élete részévé válnom. Megszoktam a bonyolult helyzeteket. De vajon én érek annyit a szemében, hogy felvállaljon engem? Tuti, hogy nem.

Remélem segítettem.20+N

2016. jún. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Utolsó! Köszönöm a válaszod, sokat segített. Te is hasonló helyzetben vagy, csak te a lány vagy. Talán tudok segíteni.

Miből gondolod, hogy nem érsz neki annyit ,hogy felvállaljon? Azért mert gazdag? Más világban éltek? Ugyan! Látszik, hogy nem ismered elég jól a férfiakat. Lehet hogy pont amiatt vonzódik hozzád, mert egész más vagy, lehet, hogy pont emiatt vagy érdekes a számára. Ha egy férfi képes huzamosabb ideig udvarolni egy nőnek akkor az nagyon fontos lehet számára, ha elutasító vagy vele és így sem adja fel az nagyon erős érdeklődést takar, énnekem ez az első lány akivel már hónapok óta foglalkozom mert ő tényleg fontos nekem. Akikkel nem gondoltam komolyan azokat egy hétnél tovább nem keretem ha nem adták be a derekukat.

2016. jún. 24. 12:25
 10/17 anonim ***** válasza:
#8 Bolond vagy, miért unna rád, miért ne vállalna fel? Nekünk férfiaknak nem számítanak az anyagiak. Ha nem vagy igénytelen és lusta, csak szegény, akkor nincs oka, hogy rád unjon.
2016. jún. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!