Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sokszor olvasom, hogy a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokszor olvasom, hogy a nők szerint az "igazi férfi" feminista. Ezt ki tudnátok nekem fejteni egész pontosan, tehát milyen"a feminista férfi"?

Figyelt kérdés

2016. jún. 23. 20:49
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:

29-es


"Amúgy az is tipikus hímsoviniszta hozzáállás, hogy teljesen alapnak veszed, hogy nekem gyerekem lesz. "

Egyáltalán nem, sose mondtam iylet. Ti jöttetek a gyerek témával és én valóban úgy gondolom, hogy aki bevállal egy gyereket, egy farmot vagy egy nemváltoztató műtétet, az kemény dologba vágta a fejszéjét, remélem jól átgondolta, de én soha nem fogok semmiféle módon szenvedni vagy hozzájárulni az ő döntéséhez, ha utólag valami nem tetszik neki.

Ha te gyereket akarsz, ugyanaz vonatkozik rád is.

Felőlem nyugodtan legyen vagy ne legyen gyereked, tényleg egyikért sem foglak soha megítélni. Azért foglak, ha akár az, hogy van, akár az, hogy nincs, nekem okoz valami hátrányt vagy nekem kerül bármimbe, hogy a te döntésedből fakadó károkat enyhítsék, visszafordítsák.


"De ilyen alapon semmihez semmi közünk ami valaha is történt, hisz a többségében nem vettünk részt, se a jóban, se a rosszban."

Ezt nem értem, mit akar jelenteni.


"legalább annyit elismerhetnél, hogy igen, évezredeken keresztül a többi férfiak kegyetlenül, embertelenül kihasználták minden előnyüket akár a nők kárára is. "

Ez a kedvencem :)

Még magad se tudod megfogalmazni, mert ugye nem a tény van emg, hogy mi is történt, csak az ítéleted és az eléggé behatárolja a megfogalmazási lehetőségeidet.

Pl. Jaj, a férfiak tanulhattak, a nők meg nem. Nos hazugság! A férfiak sem tanulhattak. Tudod kik tanulhattak? A gazdagok.

Jaj, a nőket férjhez adták, nem választhattak. Igaz! És a férfiak sem. Vili? Vagy ez lényegtelen részlet, ugye?

Jaj, a nők nem háborúzhattak és roncsolódhattak össze a háborúkban... ja bocs, ez nem is annyira reklamált utólagos igény, bocsi.


"pontosan, mindent elárult a férfiakról ahogy régen bántak a nőkkel"

Na mondd el nekem, itt is most édes drága pici szívem, okítsd a népet és öntsd ki ide a nyers igazságot arról, hogy hogyan bánt az összes férfi az összes nővel.

Pls ne feledd majd a forrásmegjelölést. Köszi.


"Mint az állatokkal. Adták-vették őket a piacon. "

Forrás, forrás, forrás...

Én inkább emlékszem a mi történelmünkben a hozomány intézményére, szóval kissé fonák módon inkább a nők fizettek a férfiakért, hehe.


"Téged mikor fenyegetett az veszély, hogy a feleséged elad a marhapiacon?? "

téged mikor?

Édesanyádat?

Nagynyádat?

... melyik volt az utolsó rokonod, akit fenyegetett?

(Achtiung: Nevetségessé válás veszélye nélküli válaszolj!)


"Vagy szerinted ez valóban meg sem történt? "

Így van. Bizonyítsd az ellenkezőjét forrásmegjelöléssel.


"Szerinted csakis a csúnya nők azok akik most csúnyán bánnak az előnyeikkel, és a férfiak ilyet sosem tettek és sosem tennének mert ártatlan szentek?? "

Ezt megint nem értem. Mikor mondtam én akárcsak hasonlót?


"Biztos, hogy nem vagy mégis egy oltári nagy nőutáló hímsoviniszta?"

Egészen biztos. Viszont nem használtad már a Reductio ad Hitlerum-ot? Azt hittem, hogy mindenkinek egyszer szabad démonizálni a vitapartnerét, mert démonnál nem lehet démonabb.


Annyira megtisztelnél vele, ha a fentiekre mind válaszolni tudnál, mert imádnám a középkori női rabszolgapiacok és a mezőn gyapotot szedő, férfiak által korbácsolt nőkről szóló fantazmagóriádat így, naturális elemekkel megspékelve látni ezen a fórumon.

2016. jún. 24. 13:09
 32/34 A kérdező kommentje:

31-es

"Persze te meg gondolom kampányolsz az apák gyesre meneteléért és azért hogy több ovóbácsi legyen, mi?? Neked is csak a saját előnyeid fontosak."


Nem kell kampányolni, de ahogy elnézem, ez megint az eredeti tévedésed lesz: nem kampányolunk olyasmiért, ami már megvalósult. Ezt nem tudom szebben megfogalmazni.

A férfiak mehetnek gyesre már egy ideje és tudtommal óvóbácsinak is jelentkezhetnek, épp ahogy a nők is mehetnének mérnöknek, informatikusnak.

Nem tudom, hogy ebben min szeretnél vitatkozni.


Ha mondjuk nem ez lenne a helyzet, akkor igen, kampányolnék amellett, hogy ezek a lehetőségek nyíljanak meg a férfiak előtt is, mert különben kevesebb jogunk lenne, mint a nőknek.

2016. jún. 24. 13:13
 33/34 anonim ***** válasza:
88%

Nevetséges, hogy még csak arra sem vagy képes hogy bevalld a sötét múltat. :)

Akkor gondolom te boldogan, önként és dalolva lettél volna nő azokban a korokban, ugye? :)

[link] Tessék, bár valószínűleg kiragadod majd belőle azokat a szavakat amiktől szerinted ez teljesen természetes dolog, és az nem fog zavarni, hogy egy embert felvezetnek és eladnak mint egy állatot... Azt is meg kell mutatnom, hogy általánosan elfogadott tény volt, hogy egy nő h/lyébb mint egy férfi és képtelen felfogni bizonyos dolgokat? Lehet, hogy a szegényeknek nem volt annyi joguk, de könnyeb tudni, hogy ez csak a pénz hiánya miatt van így és nem azért, mert te biológiailag kevesebb és butább vagy.

Amúgy meg az is vicces, hogy az eszedbe sem jut, hogy kisfiúkat ugyanúgy elrabolnak és megerőszakolhatnak. Szintén túlzott férfiúi magabiztosságra vall. A saját egyenlőségeteket pedig ti magatok hátráltatjátok, ti magatok vagytok azok aki képes a saját fajtáját is legyilkolni, bántani, megerőszakolni. Ti vagytok azok kiröhögik vagy lebzizzák a másik férfit de közben meg nyavajogtok hogy igenis a férfiakat is éri erőszak meg diszkrimináció. Szóval ja, el lehet menni ovóbácsinak meg gyesre, csak a többi férfi lenne az aki kicsinálná az ilyen embert!

2016. jún. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 A kérdező kommentje:

Te most trollkodsz?

Kértem, hogy bizonyítsd, erre elküldöd a linket, hogy Angliában mi volt? Mi közünk hozzá?

Magyarország, ember, ismerős?

Nekifutsz megint? Én tudok várni és szívesen teszem.


"általánosan elfogadott tény volt, hogy egy nő h/lyébb mint egy férfi és képtelen felfogni bizonyos dolgokat?"

Egy képzetlen ember nemtől függetlenül kevesebb dolgot képtelen felfogni.

Ezért nem operálok én agyat, nem tervezel te hidat,stb.

Ez nem a nőket sújtotta, hanem az összes képzetlent és az egyik legnagyobb vívmánya a 20. századnak, hogy elérhetővé tette az oktatást az alsóbb rétegek számára is és a mai napig ez az egyedüli kitörési lehetőségük.

Semmi köze a nemekhez.


" eszedbe sem jut, hogy kisfiúkat ugyanúgy elrabolnak és megerőszakolhatnak"

De, eszembe jut, de mint minden erőszak esetén, a feministák látványosan tagadják vagy ignorálják ezt. A CSBE csak nőket sújthat(lásd Puzsér kísérletét, aki felhívott egy ilyen segélyvonalat, hogy a meleg partnere veri, mire azok letették, mondván ők csak nőkkel foglalkoznak...).

Ha a nő veri a férfit, az ki van nevetve és a nők szemében is hulladékká válik. De én ezen nem akadok fenn. Én vagyok a leginkább egyenjogúsító és ha egy nő megtámad, én nem fogok azon polemizálni, hogy mennyire védhetem meg magam. Épp ahogy ha egy férfi támad meg.


"ti magatok vagytok azok aki képes a saját fajtáját is legyilkolni, bántani, megerőszakolni."

Nem érzed ezt is általánosítónak?

Szóval én volnék az, valóban?


"Ti vagytok azok kiröhögik vagy lebzizzák a másik férfit de közben meg nyavajogtok hogy igenis a férfiakat is éri erőszak meg diszkrimináció. "

Ezt megint nem értettem.

Amúgy az ly/j megérne egy ismétlést, de ez off topic.


"Szóval ja, el lehet menni ovóbácsinak meg gyesre, csak a többi férfi lenne az aki kicsinálná az ilyen embert!"

Kicsinálnák a nők is.

A nők jóval kevesebbért kicsinálnak, nem is értelek.

Vagy azt gondolod, hogy akik szerint 170 alatt nem is férfi a férfi, azok majd a #hűdecuki #ilyenegypasi jelszavakkal fogják éltetni azt, aki 11 nettót visz haza, mert gyerekekre vigyázott egész nap?


Na meg előítélet ide vagy oda, én nem adnám be a (nem létező) kölykömet olyan helyre, ahol potenciális pedofil lehet a rá vigyázó.

Bébiszitternek sem vennék fel fiatal fiút.

Fehérnemű boltba sem vennék fel férfit eladónak.

Ha te felvennél, akkor ugyan úttörő lennél a magad területén, de csak egy komolyabb csődre számíthatnál.

Ettől még törvény szerint megteheted és ez a szabadság.

2016. jún. 24. 15:52
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!