Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sokszor olvasom, hogy a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokszor olvasom, hogy a nők szerint az "igazi férfi" feminista. Ezt ki tudnátok nekem fejteni egész pontosan, tehát milyen"a feminista férfi"?

Figyelt kérdés

2016. jún. 23. 20:49
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
100%

Egy kapcsolat akkor lehet "feminista" ha a férfi nem kiskutyát keres maga mellé, akinél többnek érezheti magát, akin jóformán uralkodhat, és aki elfogadja, hogy a kapcsolatban a férfié az utolsó szó.

Az, hogy a pasi amúgy napi szinten nem őrlődik a nők tárgyiasítása, a nemi szerepek, meg a nemi erőszak statisztikák miatt, tulajdonképpen mellékes, csak az számít, hogy a kapcsolatban egyenlőnek tekintse a nőt, és tényleg ne akarja visszasírni azt, ami 100 éve volt...


#8 Vannak olyan emberek, akik kb így gondolkodnak, mint te (nem általánosítgatnak, ha a "női hülyeségekről" van szó, nem hiszik, hogy jobb lenne, ha minden visszaállna a feminizmus előtti állapotba, stb..) és simán feministáknak hívják magukat. Nem célozgatni akarok, csak megjegyeztem.

2016. jún. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:

Elmondom, hogy mi a gondom.

A fentebb leírt feminista célok megvalósultak és pont.

Elértük(!), amit el kellett érni, ami megilleti a nőket.

Nincs nemi megkülönböztetés(hivatalosan) és ha mégis megtörténik, feljelenthető, büntethető.


Azonban amit ma feminizmusnak hívunk, az egy gyalázat és feszít a düh, amikor meghallom a sok sötét, véresszájú hülyét, amint szajkózza a hamis statisztikáit, az összemosott fogalmakat és olyan démonokat vizionál belénk, normális férfiakba, hogy az eszem megáll tőle.


Ők többletjogokat akarnak(pl. menstruációs szabadság, kvótarendszer, nemi alapú korai nyugdíjazás), ráadásul olyan dolgokat vetnek el a szegény tudatlan fiatalok fejében, amik épp a nácik által alkalmazott féligazságokra emlékeztet, amivel irányítható droidokká redukálnák őket. Pl. a gernder pay gap, amiről mára mindenki(még az EU genderügyi bizottsága is: EUROPEAN COMMISSION - Unit D.2: Gender equality) elismerte, elmondta, hogy kamu, hamis, nincs, nada.


Szóval ezt látom én ma feminizmusnak és sértve érzem magam, ha bárki egy ilyen szervezet, kezdeményezés mellé írja le az én nevemet.

2016. jún. 23. 22:25
 13/34 anonim ***** válasza:
100%
Azokra már a femináci nevet használják.
2016. jún. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:

Az önelnevezésük számít.


Sztem amit ti neveztek feministának, az inkább a humanista és valljuk meg, hogy sokkal tisztábbnak is mondható egy ilyen kezdeményezés, mely mögé fel lehet sorakozni őszinte szívvel.

Egy #heforshe mögé nem.

2016. jún. 23. 22:35
 15/34 anonim ***** válasza:
81%

Szóval szerinted minden tökéletes és szivárvány? Soha nem éri a nőket bántalmazás csak azért mert nők? Még azt sem értük el, hogy egy nő ne féljen ösztönösen ha éjszaka egy férfi szembejön vele az utcán... És erre az a férfiak reakciója, hogy mér megy ki a ribi éjszaka... Szerinted ez mind csak kamu? Most attól hogy há de te nem vagy olyan, még ez létező dolog.

Amúgy a menstruációval konkrétan mi a bajod? Nekem pl olyan görcseim vannak, hogy elájulok. Már amikor nem hányok. Az orvos csak annyit tud, hogy felír fogamzásgátlót, amitől meg depressziós leszek. Lehet jó lenne ha legalább attól nem kell rettegnek, hogy a munkám elveszítem...

2016. jún. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:

Hú 15-ös, ez jó lesz :)


Szóval a nőket éri-e bántalmazás, emrt nők? Naná, ba.zki, és ennek mi köze az EGYENJOGÚSÁGHOZ?

Vagy valami feminista referendum révén gondolod, hogy extra 20 kiló izmot intéz minden nőnek a központi költségvetés vagy wtf?


Éjszaka..szembejön...férfi... de most tényleg, túl azon, hogy 5 millió férfit sikerült megint demonizálnod, ennek mi a lofa.z köze van az egyenjogúság címén meghirdetett kereszteshadjárathoz, miben kvótákat és csak nőknek megemelt bért, nyugdíjat emlegetnek?


Miért megy ki éjszaka a r.bi?

Te, nem tudom hogy vagy vele, de pl egy kocsmában nem megyek oda qrvaanyaázni egy kopasz társasághoz. Meleghet, hogy hiszek a rendszerben, az emberek jóságában, a törvény elrettentő erejében, de azért igyekszem nem kiprovokálni, hogy megkéseljenek.

Valami hasonlót elvárok minden más embertől is.

No nem azért, mert mindenki meg akarna ölni, hanem a józan ész azt mondatja, hogy tudom, érzem, hallom, látom, hogy vannak a törvényen kívül eső egyedek is, amik ellen nem tudok másként hatékonyan védekezni, mint hogy nem hívom ki magam ellen a sorsot.

Sounds sensible?


A menstruációval nincs semmi bajom az égvilágon, isten a tanúm. Azzal az ideával van, hogy nemi alapon adjunk a népesség felének dupla szabadságot.

Ezzel neked tényleg nincs bajod?


Én pl refluxos vagyok. Ez alapján mi is kérhetnénk mondjuk havi 1 extra napot. Aztán vannak hátfájósok, a sérvesek, a fogfájósok,...

Ugye nem gond, ha mindenki ugyanígy kapna extra szabadnapokat?

Sajnálom, ha görcseid vannak és ha ilyenkor nem tudsz dolgozni, vegyél ki szabadságot vagy írasd ki magad táppénzre. Ezek a lehetőségek egészen pontosan miért is nem megfelelőek, elegek?

2016. jún. 23. 23:23
 17/34 anonim ***** válasza:
69%

Aha, és te tudsz olyan munkahelyet ahol havonta boldogan elengednek szabadságra? xD Engem nem érdekel ki más és milyen jogon kap szabadságot, nem az én dolgom, téged miért zavar?

Azt meg ugye nem gondoltad, hogy kinyíratni magad egyenlő azzal, hogy kilépsz az utcára este?? Tehát akkor nekem nincs jogom használni az utcát? Az eszedbe jutott már, hogy esetleg dolgom van olyankor és nem szórakozásból megyek ki, ezen kívül fizetett testőrre sem telik?

Csak egyre vagyok kiváncsi: téged az nem zavar, hogy a férfiak ugyanúgy kihasználják és kihasználták évezredekig a férfiuralmat támogató rendszerrel járó előnyöket szégyenkezés nélkül, vagy szerinted az meg sem történt? És ha elfogadod akkor milyen alapon várod, hogy a nők most, hogy talán van lehetőségük, extra hiperszuper korrektek és tökéletesek legyenek, amikor nyilvánvalóan a férfiak sem /voltak/ képesek erre? A hatalmat mindenki kihasználja, és ezt legkevésbé a férfiaknak van joga számonkérni.

2016. jún. 24. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
64%

"talmazás, emrt nők? Naná, ba.zki, és ennek mi köze az EGYENJOGÚSÁGHOZ?

Vagy valami feminista referendum révén gondolod, hogy extra 20 kiló izmot intéz minden nőnek a központi költségvetés vagy wtf? "


Amúgy meg én inkább valami olyasmit gondoltam, hogy mostmár a legtöbb férfi fejébe megpróbálhatnák beleverni, hogy a nőkkel nem lehet így viselkedni, de sok mindent elmond, hogy soha egyetlen egyet nem értő férfinek sem jut eszébe, hogy a férfiaknak kéne megváltozni az ilyen problémák megoldásához.

2016. jún. 24. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
58%
Itt nem arról van szó, hogy a férfiak természetükből adódóan hatalmaskodnának. Az hatalmaskodik akinél a hatalom van kész ennyi. Ott van Angela Merkell, ha jól tudom nő. Európa szop miatta férfiak nők egyaránt ebben vagy egyenjogú. Hitler idején is egyenjogú volt a két nem, nő férfi ugyanúgy. Férfi is ült gázkamrában, és bár igaz a fronton megdögleni férfiak kiváltsága volt, de a nők éhen halhattak otthon vagy éppen megerőszakolhatták őket. Ne verjétek már magatokat arra a fene nagy egyenjogúságra, mert láthatod, a rendszer azér "jófej" és kompenzál. Ez a nemekre bontott világ amit a feministák szajkóznak, rég nincs már, nemek se, mert mindenki csak a rendszer fejőstehene. Ez van sajnos, de ne monduk már, hogy nem egyenlő. :D
2016. jún. 24. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
83%

szerintem a feminista a soviniszta ellentéte.


egyébként hagyjuk már a kategóriákat. a társadalom ellátja őket jól vagy rosszul csengő árnyalatokkal, és onnantól szégyelli magát, akire ráillik egy pár megállapítás, és tagad, ahogy lehet.


mint ahogy kérdező is írja, hogy "ne merjen senki lefeministázni."

annyiban igazad van, hogy nagyon paraszt dolog bárkit leistázni, alkoholistázni, feministázni, bárakármi.


én azt is nagyon sajnálom, hogy a férfiak attól félnek, hogy bármilyen hasonlóságot mutatnak a bu zikkal. pl. ezért sokaknál a férfifenék érintése is tabu, "én nem élvezem, én nem vagyok bu zi". nem azt mondom, hogy törvényszerű, csak állandóan tagadni... megnyomorítja a lelkeket. vagy nem lehet akárhogy öltözködni, mert az szintén ho mokos.


részemről annyi a megoldás, hogy aki engem kategóriákba akar rakni, azt kerülöm.


N

2016. jún. 24. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!