Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi fog történni képcsere után?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi fog történni képcsere után?

Figyelt kérdés
Van itt egy lány,már régóta irkálunk és még nem küldtünk képet egymásnak,félek ha ez megtörténik akkor megszakad minden eddigi dolog. Volt már valaki hasonló helyzetbe?
2016. jún. 23. 16:41
 1/9 CptTomato ***** válasza:
93%

Voltam... de én nem vártam semmit az hogy aggódsz azt jelenti hogy elképzeltél pár lehetőséget valószínűleg számodra kedvezőt és félsz hogy mivan ha nem úgy történik...semmi... ne foglalkozz vele ez ismerkedés, nem pedig házasság utáni megcsalás....nem az életed múlik rajta...

Én az esetek 80%-ban pozitív visszajelzéseket kaptam... és majdnem mindenkivel folytattam a beszélgetést ezek után is.

2016. jún. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Volt. Küldtem képet, és aztán nem eltűnt, hanem küldött egy olyan képet, amin nem is ő van. Persze később erre fény derült, de előtte szép lassan lekoptatott. Jobb lett volna, ha inkább vissza se ír a képem után.
2016. jún. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Így van, amúgy az első, h valakitől képet kérek és azután ábrándozok nem pedig fordítva.. :D Most már csak bízz abban , h pozitív legyen a véleményed!
2016. jún. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Armageddon.
2016. jún. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha nem tetszel neki, nem fog többé visszaírni.
2016. jún. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nick Vujcic-ból kiindulva azt hittem a belső jobban számit a külsőnél.
2016. jún. 23. 18:04
 7/9 opened paradise ***** válasza:
92%

Ne parázz rá!

Elküldöd és megtudod.

2016. jún. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Képcsere után jöhet a testnedvcsere!
2016. jún. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nick Vujicicből ne indulj ki! Neki ez megélhetés, pénzkereseti lehetőség. Kéz és láb nélkül ugyebár semmilyen normális munkahelyre nem vették fel, de támadt egy kreatív ötlete, hogy abból éljen meg, hogy ő így is "boldog". Ami persze egy nagy szemfényvesztés, de sokan beveszik.
2016. jún. 24. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!