Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tehetek ha a pasik undorít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek ha a pasik undorítónak találják a vastag ajkaimat?

Figyelt kérdés

Tényleg csak a műtét a megoldás? És ha nem vállalom be akkor bukta? Csodálatos...


20L



2016. jún. 13. 18:27
1 2
 11/16 opened paradise ***** válasza:

Az oviban mindig azt gúnyolják,aki bejön nekik. Ez megy a gimiig. Ott meg szimplán hülyék a gyerekek és mindenkin találnak valamit.

Szerintem ne aggódj.

2016. jún. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Sztem pont ilyen egy szexis női száj.

Ha leoperáltatod, akkor egy "ellipszis barom" vagy

2016. jún. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Nem tudom, milyen srácokkal sodort össze eddig az élet, de én pont az ellenkezőjét tapasztaltam.

Nekem is teltek az ajkaim és eddig mindig csak pozitív visszajelzéseket kaptam ezzel kapcsolatban.

Persze ízlések és pofonok, de ha az emberek túlnyomó többségének nem lenne vonzó a telt ajak, akkor nem töltetné fel sok nő az övét. Örülj inkább, hogy neked gyönyörű, természetesen telt ajkaid vannak :).

2016. jún. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Aki ezt undorítónak találja az nem normális!!! A vastag ajkak (ha nem plasztikázott), akkor nagyon szexi és vonzó, és sokkal jobb egy vastagabb ajkú lányt megcsókolni, mint egy vékony ajkút. A te szád pedig kifejezetten szép! 32F
2016. jún. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Mas fizet h ilyenje legyen.Ne foglalkozz a kritikusokkal es ne biggyeszd le oket,szepek:)
2016. jún. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Mit nem adnék, hogy egy ilyen szájú párom legyen...

Ha nem ugratsz minket, akkor javaslom, hogy örülj neki, hogy ilyen csodás ajkaid vannak.

A vastag száj a legtöbb férfi számára kifejezetten vonzó.

40/F

2016. jún. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!