Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Összejönnétek egy kukorica...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek egy kukorica sárga fogú emberrel?

Figyelt kérdés
Egyébként egészséges szuvas mentes fogazat
2016. jún. 13. 15:16
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Amúgy igen, nem tudom honnan veszik, hogy ha valakinek szuvas a foga, akkor igénytelen.

Kiskorom óta selejtesek a fogaim, kevés bennük a kalcium és szar genetikát örököltem, rengeteget tömték már a fogamat, pedig nem hanyagolom el a fogmosásokat.


Amúgy ha nem lenne zománc a fogadon, akkor szürkés árnyalatúnak kéne lennie, nem sárgának.

Egyébként próbáltad már a fogkrém + szódabikarbóna kombót?

Borsónyi mennyiséget szórj a fogkrémre és azzal moss havonta 1x fogat. Szerintem beválik!

2016. jún. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
nem
2016. jún. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Nem gondoltál még arra, hogy koronát tetess rá vagy valamit kezdjenek vele fogászaton, ha már a fogzománcod sérül? Tudom, nem olcsó mulatság, apámnak is benne van egy kisebb vagyon a fogaiban, de ha kell, akkor kell.
2016. jún. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

"Egyébként próbáltad már a fogkrém + szódabikarbóna kombót?"


Ezzel csak még jobban kinyírod a saját fogaidat. Hiába mondják minden második youtube videóban használt házi praktikának, érdemes jobban utána olvasni az ilyen baromságoknak mielőtt kipróbálnád.

2016. jún. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nos, ha így is van, ez nincs rádírva. Ezért aztán érdemes ellátogatni a fogorvoshoz és megkérdezni mit lehet vele csinálni, hogy ne legyen ilyen.
2016. jún. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Ha sárga, akkor az vlmitől van. Sztem nem a reflux, attól szürkésnek kéne lennie.

Dohányzás, borozás, kávé? Érdemes lenne utána nézni, hogy még mi okozhatja.

És igen, érdemes lenne ellátogatni vele fogászatra is, hátha tudnának kezdeni vele vlmit.

2016. jún. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló gondom van, nekem autoimmun probléma miatt sárga, mert sajnos állandóan innom kell (kiszáradásos betegség), és rossz szájíz társul ehhez, ezért sajnos nem csak sima vizet.
2016. jún. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Fehéríttesd ki, a vízbe meg lehet tenni, menta és citromfű leveleket pl. gyümölcsöket, van aki pl. uborkát szokott meg ilyenek. Ez a tengerentúlon komoly őrület, hogy "detox bottle"-ba rakják a nők a napi folyadék mennyiségüket, amit még pluszba teliraknak ilyen dolgokkal, hogy csússzon is. Ahhoz, hogy íze legyen nem kell fogakat elszínező italokat inni.
2016. jún. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!