Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresőn miről lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőn miről lehet beszélgetni egy lánnyal?

Figyelt kérdés
Beszélgetek egy lánnyal, kérdezek olyat tőle, ami kissé szürreális (mit csinálnál ha egy napra férfi lehetnél?). De ha meg kérdezem, hogy mit szeret, film, zene, stb. az meg faggatásnak minősül nem? Azt írta, ő az értelmes beszélgetéseket szeretni, nem a buta kérdezősködést. Ő 22, én 28.
2016. máj. 31. 10:00
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Sokan esnek bele abba a hibába, hogy úgy kérdezgetnek és azt tartják beszélgetésnek, amitől én mondjuk úgy érzem magam, mint hogyha egy kérdőívet töltenék ki, és az úgy tényleg unalmas. Nem az számít, hogy te minden témában jártas legyél, nyilván nem lehetsz. De kapj el egy témát és ülj rá, ne kapkodj gondolkodás nélkül a témák között, hanem fogj meg egyet, aztán azt vesézzétek ki, aztán abból lehet, hogy beleugrotok majd egy másik témába is, ami kapcsolódik hozzá.

Persze, mindenkinél van úgy, hogy éppen annyira semmilyen hangulatban van, lestrapált, nem tudott aludni, mert bulizott a szomszéd éjjel, és használhatatlan egy beszélgetésre, vagy nem tud hozzászólni valamihez, mert nem érdekli.


Én a napokban jártam úgy egy beszélgetőpartneremmel (mi csak haverkodunk, nem társkeresési céllal, csak elkezdtünk beszélgetni), hogy volt valami focimeccs, de nem olyan, amit én követek, ráadásul pont hullafáradt voltam, és a másik lelkendezhetett meg hajrázhatott nekem a másik oldalon, nem tudott magával ragadni, ő nézte a meccset, én meg hagytam, közben apám internetét próbáltuk megszerelni távsegítséggel másik ablakban, úgyhogy kattintgattam tovább, míg be nem dőltem az ágyba, a beszélgetés meg abba is maradt ott, hogy hajrá nem tudom kicsoda, arra már nem tudtam mit reagálni.

2016. máj. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Véleményem szerint mindenkinek igaza van. Aki azt mondja, hogy tényleg akármiről lehet beszélgetni, mégis úgy néz ki mint egy kérdőív, meg aki azt mondja, hogy egy témát boncolgassunk. Én úgy gondolom, nem a korommal van a probléma, hanem úgy az egész fiú-lány kommunikációval. Lehet bármit kérdezni, mondani, szépen, csúnyán, merészen, visszahúzódott módon, úgy is magasról le*arják. Ez mostanság tapasztaltam. Az említett lány, tele van tetkóval. Oké. Szerinte ez művészet, meg jelentése van egy tetkónak. Aláírom. De... pl. a bnőm nevét magamra varratom és szakítunk? Egész életem végéig ott lesz, hogy ő volt az exem. Kell ez? Hogy mindig reá emlékezzek?


Ez csak a saját véleményem. (nem tudom, de manapság a 18-25 éves lányok meg vannak marhulva ezzel a tetkóval, ami szerintem undorító.)

2016. máj. 31. 12:51
 13/16 anonim ***** válasza:

Hát, nem neveket kell felvarratni. :-D

Én a napokban a badoon láttam olyan pasit, akinek a Bolondos dallamok figurái vannak a karjára tetoválva. :-) De láttam már vádlira tetovált Donald kacsa képregényt is egy budapesti Burger kingben évekkel ezelőtt.

2016. máj. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Jó, én a nével, csak egy példát mondtam. Lehet akármi. Nekem akkor sem tetszik :) Egy csinos, női testet, vagy akár egy kidolgozott férfi testet ne csúfítsunk már el.. :) Bár lehet én vagyok ennyire maradi :P
2016. máj. 31. 14:23
 15/16 anonim ***** válasza:

Neked nem tetszik, ez a te véleményed, ízlésed, semmi baj nincs ezzel, de vannak, akiknek tetszik. :-)

Engem nem zavar, ha valakinek jól áll. Nekem nincs tetoválásom, de néha festek magamra hennát.

2016. máj. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
#2 max kellene tudni a pitagorasz tételt, de azt se tudja senki, ha ez megnyugtat. :D
2016. máj. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!