Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy év leforgása alatt egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy év leforgása alatt egy átlag nő hány férfival létesít viszonyt?

Figyelt kérdés

2016. máj. 28. 15:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
12
2016. máj. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Most ez már megint milyen elb***ott kérdés?

Erre nem lehet választ adni.Van olyan nő ismerősöm aki egy év alatt egy férfival sem "létesített viszonyt" a kövi évbe meg hárommal.

Honnan veszitek hogy mindenre van statisztika?

2016. máj. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Én két év alatt eggyel létesítettem, tehát egy év alatt 0,5 férfival.
2016. máj. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
25%

Ezt sosem fogod megtudni, mert senki sem teregeti ki azt, ami rontaná a saját imázsát.

Ettől függetlenül kell léteznie egy ilyen átlagszámnak, még ha van is olyan, aki 1 férfivel csinálja csak.

2016. máj. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

A létesít viszony alatt mit kell érteni?


Szex?

Kavarás?

Ismerkedés?


Ha kifejted, én megválaszolom neked, hogy ebben az évben én mit tettem hozzá a kis statisztikádhoz.

2016. máj. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
7%
egyéjszakás kalandokkal együtt a 10 is simán megvan évente a legtöbb lánynál
2016. máj. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
77%
Én volt hogy 5,volt hogy 0 férfival. Bár sztem én átlagon felüli vagyok.
2016. máj. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
91%

#6 ezen logika alapján egy átlag férfinél havonta megvan a 10 vagy több. Csak őt nem kövezik meg érte, sőt dicsőítik. Szánalmas ez az egész kettős mérce.


Amúgy átlag nő vagyok, és szűz. Tehát ez nálam évente 0.

2016. máj. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
23%
Jó kérdés.. Ha abból indulunk ki hogy vannak nők akik szociálisan nagyon elvannak eresztve, szabadok, ők döntenek, és létszükségletük a kielégülés, anélkül 2 napig nem birnák mert kitalálnának minden hülyeséget amit bemesélnek és maguk is elhisznek, ebből következően, sejteni lehet mekkora az a szám.
2016. máj. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
81%
#8 csak az ecsetfejű nyomik körében menő ez. Én ugyanúgy elítélem őket, mint a prostikat. Semmivel se különbek.
2016. máj. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!