Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismerkedjek a második lánnyal is?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedjek a második lánnyal is?

Figyelt kérdés

Randizgatok egy lánnyal, még semmi komolyabb nem volt csók sem, de az biztos, hogy mindketten bírjuk a másikat. De nem járunk csak ismerkedünk. Azóta én mással nem is beszélek facebookon sem, de szoktam látni egy lányt aki a környékünkön lakik, és ő is az esetem, szoktam összehasonlítani a lánnyal a többi nőt akiket szoktam látni, hogy vajon van-e aki jobban megfog. És ez akit másodjára írtam az aki szintén érdekelne. Kérjek tőle randit? beszéljek vele pár szót hátha ő az igazi? Persze az lenne a legjobb összehasonlítás ha az ágyban is mindkettővel lennék, de én nem vagyok az a fajta. Komoly kapcsolatot szeretnék, ezért nem is sietem el a dolgokat az első lánnyal.

És egyik sem ilyen bomba jó nő, hanem átlagos lányok, inkább a kisugárzást figyelem, hogy megvan-e az a bizonyos szikra, ezért gondoltam hogy kérnék egy randit a másik lánytól is. Csak utána meg lehet hogy nagyon szemétnek érezném magamat...



2016. máj. 26. 12:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak úgy tudod meg ha beszélsz a másik lánnyal is,bár meredek,mert mi van ha vissza jut egyes fülébe.
2016. máj. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jó kis hármas az igazi hmmmm
2016. máj. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ismerkedni lehet, viszont ha nem akarod megbántani őket, úgy ne feküdj le egyikükkel sem, hogy nem tudod biztosan, hogy vele akarsz lenni...
2016. máj. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amíg nem fekszel le velük,addig ismerkedni lehet.
2016. máj. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy jól működő kapcsolathoz kell két összeillő ember, akik együtt is jól működnek és kell az elhatározás, hogy VELE akarom működtetni. Egy seggel nem lehet két lovat megülni. Válassz, hogy kivel szeretnéd megpróbálni, és csak rá koncentrálj, különben szét szék között a földön találod magad.
2016. máj. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!