Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon konzervatív, katolikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon konzervatív, katolikus lányt hogy lehet meghódítani?

Figyelt kérdés
Engem nem zavarnak ezek a dolgok, csak nagyon nehéz közeledni a lányhoz, mert igen visszafogott. Jól el lehet vele beszélgetni, meg úgy látom rajta, hogy szimpatikus vagyok neki, csak nagyon nehezen adja magát. Néha keresi a társaságom, aztán meg távolságtartó lesz. Hogy lehet egy ilyen lányhoz igazán közel kerülni? Engem az se zavar, ha hosszú hónapokat kell rá várnom, hogy összejöjjünk, de valahogy el kéne kezdeni.
2016. máj. 24. 20:05
 1/10 anonim ***** válasza:
20%
Miseborral és ostyával.
2016. máj. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
19%

Mond neki, hogy az evolúció hazugság, és te csak misszionáriusban szereted csinálni. Azonnal rád izgul. :D


Amúgy észrevételeim szerint, mindenkit csak őszinteséggel lehet.

2016. máj. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
54%
ugyanúgy ahogy a többi lányt
2016. máj. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
25%
Ahogy a többi lányt: jól kell kinézni.
2016. máj. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

"ugyanúgy ahogy a többi lányt"


Hát nem! Más lányokat simán meghódítottam rövid időn belül, míg ezzel a lánnyal ugyanennyi idő alatt még a randizás fázisig sem jutottam el, pedig szimpatikus vagyok neki.

2016. máj. 24. 20:25
 6/10 anonim ***** válasza:
89%
Nezd oszinten szolva szerintem semmi ertelme, mert ha annyira katolikus ahogyan leirod, akkor o olyan ertekeket keres masokban, illetve olyan felteteleket szabhat, amiknek te nem leszel kepes megfelelni mert masok a normaid. Teszem azt megkedveled, osszejottok, vacsoraztok, neha esetleg csokoloztok es megfoghatod a feneket es neki ennyi ami belefer a hazassagig, neki ennyit jelent az, "hogy tobb honap alatt meghoditani".Ilyenkor mi lenne? Megszeretitek egymast, de hat na... van az mondas hogy a hal meg a madar szeretheti egymast, de hol es hogyan fognak feszket rakni?
2016. máj. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ha nagyon megkedvelem , éveket is hajlandó vagyok várni rá... de ahhoz hogy megkedveljem előbb meg kéne jobban ismernem.
2016. máj. 24. 20:39
 8/10 anonim ***** válasza:
De vallas eseteben nem evekig tarto varakozasrol van szo, hanem hazassagrol, vegleges elkotelezettsegrol es arrol hogy valoszinuleg, ha tenyleg vallasos (ezt innen senki nem tudja megmondani persze) akkor olyat szeretne maga melle akinek csakugy mint neki nincsen mas a szexualis multjaban.
2016. máj. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Na jó, de ezt biztosan senkiről nem lehet megmondani, hogy volt e szexuális múltja vagy sem.
2016. máj. 24. 21:03
 10/10 anonim ***** válasza:
el kell felejteni. Ő abban a tévképzetben él, hogy csak az ő vallása az igaz út és üdvözítő, pedig ez nem így van ( teológiát is tanultam) és ezért csak katolikus férfit keres és vár. Én is ismerek, pár katolikus lányt, aki már 40 körül jár és még nem volt férjnél. Én is hívő férfi vagyok, de a Biblia azt tanítja: a férj a család szellemi vezetője és nem az asszony. Így nem a nő fogja eldönteni, melyik lesz a család vallása. Ez a zsidóknál is így volt. Az a férfi gyenge-aki a neje tanácsára áttér katolikusnak. Ott már a nő az irányító a kapcsolatban. Egyébként meg sok katolikus nő már nem is szüzen megy a házasságba.
2019. máj. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!