Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elmenjek ide, hát ha tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmenjek ide, hát ha tudok ismerkedni?

Figyelt kérdés

Megszólított a Margit szigeten egy koreai nő, és negyed órán át magyarázott (angolul) egy nemzetközi meditációs valamiről. Bemásolom, hogy mi a lényeg, hogy értsétek:


A szemináriumon kb. egy órában részletesen beszélünk a meditációról az emberi elméről és arról, miért kell elménket a végtelen univerzumi elmévé változtatni.


Választ fogsz kapni az emberi létezés alapvető kérdéseire is, mint például:


“Honnan jövök? Ki vagyok? Mi az emberi lét oka és célja?”



A lényeg, azon gondolkodtam, hogy el kellene menni, mert talán lesznek ott lányok is. Hát ha lehet ismerkedni, hiszen nekem is az a nagy problémám, mint oly sok embernek, nem tudom, hogy hol ismerkedjek.


Mit gondoltok, érdemes elmenni?


2016. máj. 21. 23:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Én elmennék, mivel alapvetően érdekel ez az egész témakör.
2016. máj. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha téged nem érdekel a téma, akkor fölösleges.

Pláne, hogy oda azok mennek, akik erről szeretnének hallani és nem pasizni akarnak. Ha pedig összeismerkedsz egy lánnyel és heteken, hónapokon keresztül hallgatnod kell a rizsáját a kozmikus tudatról, ami tegyük fel téged abszolút hidegen hagy. Akkor már nem éri meg a dolog.


Viszont, ha legalább egy kicsit is érdekel az ilyen és nem 100%-ban a csajozás miatt mennél, akkor természetesen.

2016. máj. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

de jó,én is úgy mennék ilyenre =/ de nekem nincs pénzem és messze van


amúgy meg tényleg nem a pasizás a céljuk azoknak,akik oda mennek

2016. máj. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kettes, van igazság abban, amit írsz.
2016. máj. 22. 00:34
 5/6 anonim ***** válasza:
krisnás csajok lenyelik
2016. máj. 22. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha nem érdekel az efféle baromság akkor ne menj. Csak röhögni fogsz az egészen és akik tényleg érdeklődő szándékkal járnak oda, mondjuk úgy ferdén fognak rád nézni, és nyilván így nem is akar majd senki veled ismerkedni. Szóval csak akkor menj ha tényleg érdekel a dolog és ne kifejezetten ismerkedési szándékkal menj, legalábbis ne látszódjon rajtad.
2016. máj. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!