Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, ti mit szólnátok ahhoz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti mit szólnátok ahhoz, ha a lány, akivel ismerkedtek, gyakran szokott írni, érdekli az irodalom?

Figyelt kérdés
Unalmasnak tartanátok?
2016. máj. 14. 16:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem tartanám unalmasnak.
2016. máj. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mi ebben az unalmas, elmondanád? És aki szeret olvasni, akkor ezzel a felfogással, ő is unalmas SZERINTED???
2016. máj. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nagyon bírnám, mivel kb. engem is érdekel, és régebben írtam én is.
2016. máj. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
egészségére, beszállhat(na) a weboldalaim szövegírásába...
2016. máj. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem az az unalmas, ha egész nap a telefonját nyomkodja, még mozi, vacsora alatt is. Az írás jó dolog, cseppet sem zavarna. 26/f
2016. máj. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Izgalmasnak talalnam, hogy valaki akivel ismerkedek lehet olyan dokgojrol is beszelni ami engem is erdekel valamilyen szinten. Nem az irodalom a fo erdeklodesi teruletem de erdekel es szeretek rola veszelni.


Viszont valaki nem es elalszik mellette. :)

2016. máj. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ez akkor unalmas, ha egy befelé forduló nőről lenne szó, aki egész nap bebújna a sarokba és ír/olvas, semmit nem kommunikál pl. a partnerével. Ha viszont, mesélne róla, meg nyitott lenne, akkor lehetne ő a legizgalmasabb nő az országban akár. :) ilyen apróságokon is sok múlik. :)
2016. máj. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha olyat olvasna, amit értékesebbnek tartok, akkor kifejezetten örülnék neki, mert én is szeretek olvasni. Ha olyanokat olvasna, amik elég színvonaltalan alkotások, akkor kiábrándító lenne.

Az írásnak is örülnék, ha jó. Átolvasnám. Pár éve meg is kért rá egy ismerősöm, aki blogolt.

2016. máj. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!