Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Te voltál már RAPID RANDIN?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te voltál már RAPID RANDIN?

Figyelt kérdés
Olvastam ,hogy van ilyen 7 nő , kontra 7 férfi és 7 percig beszélgetnek ....ismerkedős , találka .Kiváncsi lennék ,hogy milyen a Te tapasztalatod ?( Én 38éves nő vagyok )

2016. máj. 14. 13:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem,de tervezek. Bár, lehet kamu.
2016. máj. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

vki mesélt róla, h kamu, de kipróbálnám, de akkor meg milyen lenne, ha 7 nőt nem tudnék levakarni magamról? :D


itt adj embereknek inkább 7 percet az életedből, vagy társkeresőn, sztem jobban jársz. :)

2016. máj. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Még nem, de nagyon tervben van, mert a netes ismerkedés gyalázatos... ;)

F.

2016. máj. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Voltam tavaly. Végül 15 pár volt, 7-7 percig lehetett beszélgetni. Ez első pár kör után mindenki fellazult, de nekem ez már sok volt. Érdekes tapasztalat volt, én végül egyik hölgyet sem jelöltem be és nem is fogok többé rá menni.
2016. máj. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Van főzős randijuk. Az nekem sokkal szimpatikusabb. Szeretek főzni. És úgy könnyebb ismerkedni,mint leülni szembe és csak beszélni. (Amúgy 27F)
2016. máj. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!