Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Srácok, mitől lesz számotokra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, mitől lesz számotokra izgalmas egy nő személyiségre?

Figyelt kérdés
Most csak a belsőre gondolok. Mikor mondjátok azt valakire, hogy unalmas? Mert én kiba**ottul unalmasnak érzem magamat sajnos, és nem tudom, hogyan lehetne ezen változtatni. :(
2016. máj. 9. 21:27
 1/8 anonim ***** válasza:
ha nem tudok vele elbeszélgetni akkor unalmas, ha el tudok vele beszélgetni érti amit mondok, sőt hozzá is tud szólni, akkor érdekes.
2016. máj. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha tud mondani két normálisan megfogalmazott mondatot egymás után. A legtöbbjükkel sajnos nehéz komoly dolgokról beszélni. Az pedig, hogy a barátnője macskája éppen mit csinál, csak illedelmességi okokból fogom végighallgatni.

Számomra elég vonzó ha egy nő kreatív és vannak ötletei, hogy mit és hogyan lehet jobbá tenni, pl a kapcsolatot.

2016. máj. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem tőmondatokban válaszol, van véleménye, tud ő is témákat felhozni.
2016. máj. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha a hobbijaim, érdeklődési köreim (X és Y) közül valamelyikbe mesteri szinten beleásta magát, és farkasszemet nézve bealáz tudásban (amit mondjuk kétlek, mert hozzám hasonló X és Y fanatikus szerintem a világon nincs), na az akut 260-as pulzust és merevedést okozna nálam. :D
2016. máj. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Na milyen érdeklődési kör és hobbi? :D
2016. máj. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Kenzo Tenma ***** válasza:
Például, ha intelligens, hobbi vagy akár profi szinten foglalkozik művészettel. Érdekli a filozófia, a csillagászat, az emberi természet.
2016. máj. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

4-es ez érdekes, én inkább megfélemlíteni szoktam ezzel a férfiakat :D nem direkt, hanem belelkesülök, hogy dejó, beszéljünk róla, ők meg úgy érzik ledózerelem őket

Kivéve az exem, vele meg folyton ment a verseny, hogy ki a tájékozottabb, műveltebb...

2016. máj. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem az, ha megtalálom benne az én hiányzó részemet. Ha van egy kis közös halmaz, ami miatt úgy érzem, hogy megérthetjük egymást, de egyébként meg mondjuk különbözünk.
2016. máj. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!