Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők milyen férfit keresnek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők milyen férfit keresnek?

Figyelt kérdés

2016. máj. 9. 15:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Kisugárzás!

Különben komolyat,érettet.Olyat aki mellett biztonságban érezhetik magukat,és tisztelni tudják. Ez a titok.

2016. máj. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
De ezt a 22 + os nőkre értetem
2016. máj. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
20%

magas, arányos, szabályos.

A többi mellébeszélés, hidd el.

2016. máj. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Magas,arányos,szabályos,komoly és érett!
2016. máj. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
59%
Jóképű és gazdag, sportos...38/F
2016. máj. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
48%
A nők, mint tudjuk, a gyönyörű belső értékkel és tökéletes személyiséggel rendelkező férfiakra buknak. Az csak a véletlen műve, hogy mindezeket az értékeket kizárólag a magas, jóképű, izmos, gazdag pasasokban találják meg, akikre csak úgy tapadnak a nők, így az első dugás után köddé válnak.
2016. máj. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Lófarkú herceget,fehér BMW-vel.:)
2016. máj. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Olyat mint Andy Vajna
2016. máj. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
81%

Biztos én vagyok a kivétel, hogy 167 cm-es magasságommal és az átlagos alulról talán súroló arcommal csinos barátnőm van és ha nincs, akkor is évente 10+ lányt tudok ágyba vinni.


A fentiek velem született dolgok, viszont ezen kívül mindent magam értem el. Régen nagyon vékony voltam (50 kg alatt), de kb öt év alatt nagyon kigyúrtam magam, most adoniszi testem van, tényleg nagyon izmos vagyok és a 167 cm-emhez 73 kg, az is színizom.

Ezen kívül fősulit végeztem, most dolgozunk a barátnőmmel és pár év múlva akarok nyitni egy edzőtermet majd. Mondom elég csúnya arcom van szerintem (vagy legalábbis nagyon átlagos) és alacsony vagyok, mégis heti szinten kezdeményeznek lányok és napi szinten érzem hogy egy-egy akivel az utcán látjuk egymást felfal a szemével.


Oké, hogy csúnyának vagy alacsonynak születsz, de ha pl izomzatról vagy anyagi helyzetről van szó, ez utóbbi kettőben bizony tudsz nem kis előrelépést elérni az életben és jobbá válni.


25/F

2016. máj. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
46%
akik rendelkeznek saját házzal, jó fizetéssel, egzisztenciával.
2016. máj. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!