Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Veletek is volt már olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek is volt már olyan, hogy azért mondtatok le egy kiszemeltről, mert szerintetek jobbat érdemel nálatok?

Figyelt kérdés

Miből fakadhat ez? Alacsony önbecsülés?


Férfiak-nők válaszát is várom.


(20N)


2016. máj. 5. 09:26
 1/9 anonim ***** válasza:

Igen. Hülyén néztünk volna ki. De nagyrészt az is szerepet játszott, hogy túl rondának tartottam magam és hiába volt velem rendes a srác, úgy is az lett volna, hogy visszautasít és akkor még kínosabb.

24/l

2016. máj. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha úgy látom van esélyem azért megpróbálom.
2016. máj. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen. A mai napig is bánom. Azóta összejött egy nálam kevésbé szép lánnyal, de még mindig csapja nekem a szelet. Ha szakít a barátnőjével, akkor összejövök vele :) Ha nem, akkor legyenek nagyon boldogok , de semmi esetre se teszem tönkre a kapcsolatát :) Eleinte iszonyatosan fájt, amikor megtudtam, hogy van egy nő az életében, de ma már nem haragszom rá :) Így alakult :) Ha egyszer együtt kell lennünk, úgyis együtt leszünk, ha nem, akkor nem :) A jó viszonyunk ugyanúgy megvan, csak bennem keletkezett egy pici törés...
2016. máj. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Noblesse Oblige ***** válasza:

Hát szerintem a párom jobbat érdemel nálam, de ez az én önbizalomhiányomból fakad. És ezzel elég magamat büntetni, őt inkább nem molesztálom ezzel.


Nem mondtam le róla, mert annyira örültem neki, hogy rátaláltam és tudja a fene mikor találok egy olyan jó férfit, mint ő legközelebb. Önző módon megtartottam.


De néha előszokott jönni belőlem az én nem vagyok elég jó hozzá érzés. Viszont valahogy megnyugtatom magam azzal a gondolattal, ha annyira rossz lennék, akkor azt ő is képes lenne eldönteni és akkor nem maradna mellettem. Így kör bezárul és addig okéság van, amíg el nem jön a következő komplexusos időszakom.

2016. máj. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nalam ez inkabb ugy mukodik, h nem taplalok hiu remenyeket, de attol meg vele szemben termeszetesen viselkedem. egyebkent sosincs olyan, h vki jobb Nalad. Senki nem tokeletes, mindenkinek vannak hibai es csakis rajtad mulik, h mit hozol ki magadbol.

En akarhanyszor elkonyveltem, h az adott pasassal ugysem lesz semmi, mindig abbol alakult a komoly kapcsolat, es mindig en leptem ki belole, m kiderult, h megsem olyan jo, mint amilyennek hittem.

2016. máj. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Én a kérdést elsősorban nem külsőségek miatt kérdeztem, hanem inkább belső tulajdonságok alapján. Például tudom, hogy ő ebben és abban tehetséges és udvarias és kedves stb, én pedig hiába van jó személyiségem, semmiben nem vagyok jó, ezért érdemelne tőlem jobbat pl. Kinézet terén "hasonló kategória" vagyunk, nem azzal van a gond. :)

2016. máj. 5. 12:42
 7/9 anonim ***** válasza:
igen, Elég jól ismerem magamat, meg őt is. Megöltük volna egymást lelkileg.
2016. máj. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
En is ilyen voltam/vagyok de az utobbi idoben megprobalok mindent ha latok eselyt mert mi van ha megis igen :)
2016. máj. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Gondolom azért kérdezed, mert rólad van szó.

Velem nem volt még ilyen, de ez hülyeség, le szeretnélek beszélni erről. Ne mondj le róla, mert lehet hogy neki pont te kellesz, se jobb se rosszabb. Mindkettőtöknek rossz ez, ha lemondasz róla. Ha nem lennél neki elég jó, akkor az kiderülne hamar, nem nagyon érdeklődne érted. Ha neked bejön, stb. akkor nincs értelme lemondani róla, próbáljátok meg.

2016. máj. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!