Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg ilyen nehéz lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ilyen nehéz lenne megfelelni manapság a nőknek?

Figyelt kérdés

Legyél az átlagnál kicsit helyesebb. Legyél magabiztos határozott önálló. Legyen egzisztenciád szóval szülőkkel lakás 30 évesen kizárva.

Legyél kicsit bunkó rosszfiús de azért kedves is. Ha közeledsz a nőhöz akkor nyomulós hülye vagy viszont ha nem nyomulsz csak lassan haladsz akkor kis aranyos barátkozós tipus szóval tökéletes barát lehetsz irány a friend zóna. Stb.

Úgy érzem nagyon nehéz párt találni sajnos manapság egy férfinek


2016. ápr. 30. 11:08
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
11%
Csak az a baj, hogy ebben az országban sok a férfi kevés a nő. Tehát már azt is elmondhatjuk magunkról, annyi más rossz mellett, hogy a férfitöbblet országa is vagyunk. Ha fordított lenne a nemek aránya, mondjuk jönne egy dzsini Magyarországba, és megfordítani a nemek arányát, akkor a férfiaknak lenne elvárás listájuk, mert ők válogathatnának. Ilyen egyszerű ez.
2016. ápr. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
15%

"persze nekem legyen kocsim lakásom a nő meg mit ad? 2 mell meg 1 lyuk a lába között meg 2 szatyor ruha.... "



hát ez az... elvárás az egekben, ők meg a béka s.-e alatt.

2016. ápr. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:

11. Milyen férfi többlet?

Kb. Egyforma a nemek aránya. Az a többlet kb 1-2%

Nem kínaban vagyunk ahol a születés szabályozás miatt valóban egy nőre 6 férfi jut

2016. ápr. 30. 11:52
 14/35 anonim ***** válasza:
80%

Én nőként rendelkezem ezekkel, akkor érzelmet leszámítva árulják el a kedves urak miért kéne anyucival élő nyavajgó csődtömeget a nyakamba venni, aki még önálló etet se tud élni magától.

Nekem sem volt hátszelem, de panaszkodás nélkül összeszorított fogakkal dolgoztam keményen. Nem az ismeretség vagy a testi adottság vitt előre. Miért várjak hát kevesebbet a másiktól?

2016. ápr. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
0%

[link]



sajnos férfi többlet van így nyugodtan válogathatnak a nők

2016. ápr. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
11%

"Én nőként rendelkezem ezekkel, akkor érzelmet leszámítva árulják el a kedves urak miért kéne anyucival élő nyavajgó csődtömeget a nyakamba venni, aki még önálló etet se tud élni magától."


a gond az, h olyan nő is elvárja ezeket aki apucival él....

2016. ápr. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:

15. Ez a többlet semmiség.

Kis százalék különbség van. Mondom 1-2 %

Ez tuti nem lehet ok.

2016. ápr. 30. 12:00
 18/35 anonim ***** válasza:
20%
a nők 90%-a a férfiak 10%-ára hajt. ez az ok.
2016. ápr. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:
18. Na ez az ok már lehet ok sajnos
2016. ápr. 30. 12:04
 20/35 anonim ***** válasza:
0%
mivel ma már a nők körében divat a szingliség szerintem az van hogy a férfiak 20% a fúrja a nők 90% át ! mondjuk van 1 alfa annak van 4-5 dugó pajtása akkor az már 5 szingli férfit jelent
2016. ápr. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!