Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért gondolják a srácok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják a srácok, hogy a nőknek mindig minden olyan egyszerű?

Figyelt kérdés

Nem egy olyan lányt ismerek, akik már nem tudom, mióta szinglik, valakinek még soha nem volt barátja, pedig rengeteg srácnál bepróbálkozott már, és mindez csak azért van, mert nagyon csúnyák, vagy ducik. És hiába kedvesek meg viccesek, senkinek sem kellenek. Szóval én már csak nevetni tudok az olyanokon, akik elvárják, hogy jöjjön össze velük egy lány pusztán a személyiségükért, mikor ők sem teszik...


A másik a belső. Akinek problémái vannak, pl. kicsit furcsa, túl zárkózott, magának való, otthonülős, depressziós, nagyon önbizalomhiányos, stb, az ugyanúgy nem talál magának senkit, vagy ha esetleg talál is, akkor egy ugyanolyan defektes valakit, ami nem éppen a legjobb párosítás, mert csak még jobban lehúzzák egymást lelkileg... Ilyeneket is ismerek.


Mikor fogják megérteni a pasik, hogy aki nem szép, nem csinos, nem vicces és jó fej, annak ugyanolyan reménytelen a helyzete, mint az ugyanilyen srácoknak?

(És nem, nem kellenek a csúnya pasiknak sem, mert nekik túl átlagosak, és ők is szép barátnőt szeretnének.)


2016. ápr. 25. 22:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

egyrészt a nők vannak többen, és igen egyenlőség van, ideje dolgozni és tanulni, nem pedig egy gyorsétteremben leélni az életeteket 3gyerekkel meg lakással amit a férj tart fenn


ezt az átlagos/nem átlagos dumát meg hagyjuk, a vonzódás véletlenszerűen történik (legalábbis amíg nem adnak rá rendes magyarázatot) ugyanúgy vonzódhatsz egy kevésbé szép nőhöz nem csak egy "bombázóhoz"

2016. ápr. 26. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
64%

eszembe jut három nő:

1: ronda, vitriol hangja van, igénytelen. Társkeresőről van pasija (igaz, az is legalább ilyen igénytelen dagi)

2: két méter, deszka, nagyképű. Gyereket terveznek.

3: néma, senkihez sem szól, dagadt. Gyereket vár


csak mondtam pár példát olyan nőkről, akikkel jól kiszúrt a természet. Mindnek van tartós kapcsolata.


És akkor jövünk mi, átlagos pasik. Társkeresőn olyan 80 levélből jön egy "nem " valasz, egy kikéri magának hogy irtam, kettő letilt. 40 nézi meg az adatlapom egyáltalán. Tinder? Match három hetente, és akkor en fizettem, tehát korlátlanul nyomkodom. Minden matchre irok, a fele vagy nem reagál, vagy szétnyomja. A többi meg a legkisebb, legparanyibb nézeteltérésre kinyomja.


Ne gyertek azzal, hogy rátok senki nem nyomul, csak a szexet keresők. Csak nem veszitek észre a normálisat. Lehet lepontozni, de az hogy nincs senkitek, CSAK A TI HIBÁZTOK! Egyik nőismerösöm száz pasiból egyre nyom rá, a másik inkább benne marad egy olyan kapcsolatban, ahol a pasinak elég heti egy találkozó... persze a leányzó kap vacsorameghivásokat, randi ajánlatokat, de neki ők nem jók, aztán ir neki valaki ilyen 5 évvel ezelőttről, aki megbántotta, megcsalta... és össze jött vele!

2016. ápr. 26. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Én nem tudom, miféle "tengernyi udvarlóról" beszél a legtöbb ember itt az oldalon. Átlagos 22 éves lány vagyok, eddigi életem során 3 pasi próbálkozott be nálam komolyabban (a munkások utánam füttyögését, a diszkóban történő előzmény nélküli seggbemarkolást, és a csövesek "de megb*?.nálak" üvöltését nem számítom próbálkozásnak).

A párom egyszer poénból csinált egy kamu facebookot, kitette egy csinos lány képét, azóta mindig mondja, hogy nőnek lenni nem egyszerű, mert elképesztő, milyen emberek próbálkoznak, ráadásul milyen szövegekkel.

Nem, a farokfotó, meg a "kell szex?" üzenetek nem túl csábító ajánlatok.

NORMÁLIS "kérő" nagyon-nagyon kevés van.

2016. ápr. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!