Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire vehetem komolyan nálam 10 évvel idősebb férfi közeledését? 26/N

Figyelt kérdés
Nincs gyereke, elvált. Komoly kapcsolatnál zavarhatja a korkülönbség? Vagy ez rendben van?
2016. ápr. 25. 16:02
 1/8 anonim ***** válasza:
ha ő már 36 éves, akkor higgyj nekem, nem zavarja. Pláne akkor, ha komolyak a szándékai. De úgy látom, hogy téged zavar inkább. Ez 23+ éves kor fölött nem igazán kritárium.
2016. ápr. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Teljesen komolyan is veheted, és ugyanolyan komolyan vehetsz egy 30 éves meg egy 26 évest is...nem kifejezetten a kortól függ.

De ebben az esetben 10 év korkülönbség teljesen rendben van.

2016. ápr. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én 33 vagyok, a barátnőm 22, először ő is "félt" tőlem, pedig nem volt miért, ma már tudja. :)
2016. ápr. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én 1+ évig éltem 20 évvel fiatalabb nővel, nem a kor miatta lett vége.
2016. ápr. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ebben a helyzetben inkább az a kérdés,hogy téged zavar-e a korkülönbség,őt miért zavarná?A 26 év a legeslegjobb kor,ilyenkor már igazán felnőtt egy nő,de egyben még fiatal és vonzó is.Persze ez még jóval később is igaz lehet,de ha létezik ideális kor egy nőnek akkor a 26 év pontosan az.
2016. ápr. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
jól megb.sz, azt elég komolyan veheted
2016. ápr. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#5: engem nem zavar természetesen, különben nem foglalkoznék vele. Engem vonz az, hogy idősebb. Engem fiatalabbnak néznek jóval, 20 évesnek tippelnek általában, ezért furcsa, hogy végre komolyan vesz valaki, nem szeretnék csalódni.

#6: Jaj!

2016. ápr. 26. 00:06
 8/8 anonim ***** válasza:
Ugyanannyira, mint egy 5 évvel idősebbet, 10 év felnőtt emberek között nem olyan sok.
2016. ápr. 26. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!