Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyi munka ellenére nem jöhet össze csinos nő? Mit tudok tenni hogy csinos barátnőm legyen?

Figyelt kérdés

Nagyon fontos a külső nekem ezért folyamatosan fejlesztem magam.

Stílusossan öltözködök. Sportolok rendszeresen ezért már nagyon szép izmos külsőt tudtam létrehozni kocka has stb.

Viszont sajnos 161 cm vagyok és sokak szerint nagy csúnya fejem van.

Pénzért nem akarom hogy velem legyenek.

Mivel adok magamra fontos a külső nekem ezért fontos hogy jó csinos párom legyen.

Hogy fejlesszem magam?


2016. ápr. 20. 10:17
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Ismerek egy ilyen srácot, ő úgy oldotta meg, hogy más igényeit adta le a csajokkal kapcsolatban.

Sok nő van, akinek egyetlen előnye, hogy szép...


Az első csaja egy hárpia volt, rettentő hanggal, és nulla humorérzékkel. Csalta fűvel-fával, és még ő rendezett állandóan féltékenységi jelenetet.

A második valami enyhe fogyatékos, elég mutatós karosszériával, a járásán látszott már, hogy valami difi van. Egyfolytában süketelt a macskákról, ez volt a mániája. De hát orálszex közben csendben van...

A mostani csaja egy 16 éves kis luvnya valami gyerekotthonból, nála lakik, egy ordas nagy ribizli, de ba.szni szeret, az biztos. :) És sokkal jobb neki a havernál lakni meg vajas kenyeret enni egész héten, mint a gyerekotthonban. Már nem tanköteles, suliba nem jár be, el van magától ájulva, ha elmosogat, mire a srác hazaér. Ha megkéri, hogy teregessen ki, akkor ordít, hogy nem a rabszolgája, és a férfiak is végezhetnek házimunkát. Cserébe amíg dolgozik a srác, addig egy-két ezerért bárkit lecuppant, és nekem elhiheted, nagyon jól csinálja. :D

2016. ápr. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
85%

"jó nőt lehet szerezni".. szerintem ezzel a hozzáállással van gond, én pl soha nem kezdenék olyan pasival, aki görcsösen nőt akar szerezni, és lehet, hogy nincs meg köztünk semmi, csak azért jön oda, mert épp én is nőnemű vagyok, akinél be lehet próbálkozni, hátha.

Próbálj kevésbé kényszeres lenni, ne ez legyen az életed középpontja, ismerkedj emberekkel, de ne úgy, hogy te most nőt szerzel, hanem hogy megismerd őket. Aztán lehet, hogy valami lánynak tetszeni fogsz.

Amúgy keress alacsony lányokat, ők amúgy is olyan cukik :D

2016. ápr. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Ha te neked ennyire a fixa ideád a kinézet és más nem számít,én is támogatom az élethű baba csináltatását.Szerintem olcsóbb,mint amennyit a kinézetedbe fektettél eddig.


22/N

2016. ápr. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
25%

Bírom, hogy ha egy alacsony pasi (aki semennyire nem tehet arról, hogy alacsony) kijelenti, hogy nem elégszik meg ocsmány, igénytelen nőkkel, akkor azonnal le van szólva, hogy hogy merészel ilyen elvárásokkal jönni? Ti ilyenkor elgondolkodtok? Az ilyen embernek általában nem az a baja, hogy nincs szupermodell barátnője, hanem csak egy normális, csinos, magára adó csajt szeretne. Aki szintén ad magára, annak miért ne lehetne ennyi igénye? Miért kellene az embernek egy rajta kívül álló tulajdonság miatt beletörődni, hogy a kuka aljáról kell összekapargatnia, ami már senki másnak nem kell?

Én nem vagyok konkrétan alacsony, de nagyon felháborít, amikor teljesen normális emberi igényekért is beszólnak valakinek, csak mert vannak bizonyos előnytelen születési tulajdonságai.

2016. ápr. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
11, igazán megadhatnád a csaj elérhetőségét. köszi! :)
2016. ápr. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Figyelj, a kereslet-kínálat határozza meg, hogy kinek milyen külsejű nő jut. Alapból több a férfi, így nem minden férfinak jut matematikailag barátnő/feleség, de te a 161 centiddel meg ocsmány fejeddel a férfiak legalján helyezkedsz el, lehet nem is fog neked egyáltalán jutni nő, nem hogy még csinos és szép... arra teperj, hogy ne kényszerülj majd rá meleg házasságra szerintem, mert te esélyes vagy rá.
2016. ápr. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!