Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban igaz lenne, hogy bárki tud szívtipró/bombanő lenni, ha a megfelelő emberek kezelésbe veszik?

Figyelt kérdés

Ahogyan elnézem a hírességek fotóit, nagyon le tudok döbbenni a változáson. Korábban mindegyikőjük tök átlagos volt, erős ízlésficammal, aztán adtak rájuk normális ruhákat, belőtték a hajukat, megcsinálták a fogukat, smink, sport, és egyből rohadt jól néznek ki...


Ezeket látva én úgy gondolom, hogy mindenkiből ki lehet hozni ilyen mértékű változást, ha az emberek sokkal igényesebbek lennének a külsejükre, ahelyett, hogy siránkoznának.


Before:


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


After:


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


2016. ápr. 17. 22:18
 1/9 anonim ***** válasza:

Én hiszek ebben. Azért vigyázni kell mert ezekben lehet photoshop bőven, de láttam már rá élő példát is, illetve magam is törekszem rá folyamatosan.

Egy biztos, hogy a siránkozásnál többet segít.

2016. ápr. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk inkább, hogy egyeseknek nehéz megtalálni a stílust ahogy jól néznek ki.
2016. ápr. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
7%
Kis túlzással lehet bármelyik(nem túlsúlyos) nőből, de férfiból nem lehet.
2016. ápr. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Férfiból is elég sokat ki lehet hozni. Persze vannak menthetetlen esetek mind a két nemben.
2016. ápr. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
azért Taylor Swift brutál kis bula bármilyen ruhában, bármilyen szögből akár egy végigfosott nap után is...
2016. ápr. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Adj annyi pénzt rá nekem,hogy ennyi műtétet és beavatkozásokat elvégezzenek rajtam, és akkor benne vagyok...

Csak szólok előre,a fogaim megcsináltatása itt nálunk az országban, több fogorvost megkérdezve, 1,5-2 millió forint,és csak egyben hajlandóak megcsinálni...

És ez valós,nincs benne semmi túlzás.

2016. ápr. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen.
2016. ápr. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A külső egy dolog, azon "objektíven" lehet változtatni (igen, részben pénz kérdése is, amit össze lehet rá szedni max. pár hónap alatt, pl. külföldi munkából, ha tényleg fontos valakinek, hogy változtasson).


De a gondolkodásmód megváltoztatása, a magabiztosság és a helyes hozzáállás (vagyis a "kisugárzás", hogy ne csak jól nézzen ki valaki, hanem pl. meg is merjen szólalni társaságban, legyen egy határozott kiállása) szintén fontos.

2016. ápr. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Pontosan sajàt példàm:

-Túltömegelés utàn lefogytam 23,5 kg zsírt,formàs lett a testem

-Kidobàltuk az összes moslék ruhàmat,uj super slim fit ruhaim vannak

-Cipô is prémium

-Két hetente fodràsz

-Soft skillek fejlesztése(EQ,asszertív kommunikàció,célkitûzés

-Személyi edzôvel edzés

-Onmagam lettem

-Sikerorientalt gondolkodàs


Eredmények döbbenetesek:

-Megtriplaztam a fizetesemet mivel uj munkahelyet talaltam,hetente hivnak uj uj ajanlatokkal allandoan.

-Lànyokkal jol el vagyok,nem bekepzeltseg de a sok szep csaj aki regen le se sz-rt a tarsasagomat keresi.


Erdemes valtozni,kifogasok nelkul.

Ha nincsen penzed menj ki kulfoldre es dolgozz ott,szerezz normalis piackepes szakmat tudast,keres masodallast.

Aki akarja megoldja,ha nem akkor marad ugyanaz.


,,Elvàrni valamit de ugyanúgy cselekedni akkor elment az eszed"

2016. ápr. 18. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!